Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 10 kilo


Rekomendowane odpowiedzi

Od penego czasu mam zamiar schudnąć. To moje postanowienie noworoczne ;P ale nada jest tylko postanowieniem. I mam zamiar je wcielić w życie. Tylko nie mam pomysłu na dietę i ćwiczenia. Ale wpadłam na pomysl aby porozmawiać z jakimś trenerem. Szukałam w warszawie dobrej siłowni. Teraz te reklamy Mc fita wydają cię być bardzo interesujące. Ale nie wiem po co mi siłownia otwarta 24h przez cały tydzień. . . Może jest ktoś z warszawy na tym forum i mógłby polecić jakąś siłownie?

Odnośnik do komentarza

zuzia95
Jestem z warszawy ;p A u McFita byłam za darmo na próbę. Ale mi się nie spodobało. Mają fajny sprzęt i 24h, ale to nie jest dla mnie. Bo ja w nocy idę spać ;p

Ciężko cię zadowolić. . . A to że coś jest otwarte przez 24h to nie oznacza by byś musiała tam być o pół nocy bo jest otwarte. Moja koleżanka chodzi do saturna na targówku spróbuj tam. To normalna siłownia.

Odnośnik do komentarza
Gość denefner

Cześć
Po pierwsze wydaje mi się że powinnaś ustalić sobie co powinnaś wyeliminować ze swojej diety. Ja właśnie tak zaczynałam. Zero cukru napoi slodzonych i gazowanych. Oczywiście słodycze też trzeba wykluczyć dużo warzyw i owoców no i w moim przypadku było i jest tak nadal że nie jadam wieprzowiny tylko drób ryby kasze ryż .zapisałam się tez na silownie chodze trzy razy w tygodniu po dwie godziny i schudłam w przeciągu 2 mcy 10 kg sukces. Oczywiście na początku mojej przygody z siłownią poprosiłam o dprawdzenie jakie mam zapotrzebowanie kaloryczne zbadano mi ile mam w organizmie tluszczu wody itd
po miesiacu znowu ustalono moje zapotrzebowanie kaloryczne którego oczywiście przestrzegalam .A więc podsumowując dużo ruchu zdrowe odżywianie ,picie wody stałe pory jedzenia. Samo się nic nie zrobi no i te śmieszne suplementy czy hetbatki odchudzające strata czadu i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

~denefner
Cześć
Po pierwsze wydaje mi się że powinnaś ustalić sobie co powinnaś wyeliminować ze swojej diety. Ja właśnie tak zaczynałam. Zero cukru napoi slodzonych i gazowanych. Oczywiście słodycze też trzeba wykluczyć dużo warzyw i owoców no i w moim przypadku było i jest tak nadal że nie jadam wieprzowiny tylko drób ryby kasze ryż .zapisałam się tez na silownie chodze trzy razy w tygodniu po dwie godziny i schudłam w przeciągu 2 mcy 10 kg sukces. Oczywiście na początku mojej przygody z siłownią poprosiłam o dprawdzenie jakie mam zapotrzebowanie kaloryczne zbadano mi ile mam w organizmie tluszczu wody itd
po miesiacu znowu ustalono moje zapotrzebowanie kaloryczne którego oczywiście przestrzegalam .A więc podsumowując dużo ruchu zdrowe odżywianie ,picie wody stałe pory jedzenia. Samo się nic nie zrobi no i te śmieszne suplementy czy hetbatki odchudzające strata czadu i pieniędzy.

Tak zgadzam się te herbatki odchudzające to straszna lipa. I nie warto w to inwestować grosza. Ja teraz jestem na siłowni i naprawdę dobrze mi się ćwiczy. A co do suplementów to się nie zgodzę ponieważ, niedobór witamin bądź minerałów. Także źle wpływa na naszą wagę.

Odnośnik do komentarza

zuzia95
Byłam w saturnie. ;p Fajna siłownia bardzo ładna i mili trenerzy. I nawet przystojni . . Miło mi się ćwiczyło ^^ Mam zamiar pójść na aerobik. I tu mam pytanie z jakim trenerem najlepiej ćwiczyć?

Nie mam pojęcia z jakim. Chyba każdy się nadaje. Musisz popytać na siłowni, albo zagadaj do jakiegoś/jakiejś. To będziesz wiedziała który będzie najbardziej dla ciebie dogodny. . .

Odnośnik do komentarza
Gość Elo ludzie

Jeśli masz taką funkcję na telefonie w alarmie, to ustaw sobie kilka alarmów na jakieś tam godziny i w tych masz ćwiczyć. Jak Ci się nie chcę to się uszczypnij kilka razy. Jak poćwiczysz, to możesz zjeść landrynka, innych cuksów nie polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...