Skocz do zawartości
Forum

Co wpływa na koncentrację?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie na koncentrację i wszelkiego rodzaju kłopoty ze zdrowiem jak i w profilaktyce jest zarówno ważne odpowiednie odżywianie, sport i suplementacja ze sprawdzonych naturalnych składników bez tego w dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie naszemu organizmowi dostarczyć tego co niezbędne ,co jest równoznaczne z tym że zaczynamy chorować.Niski poziom kwasów Omega-3 w organizmie robi swoje .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się uprawianie sportu dużo daje, ja osobiście spotkałem się z firmą SIBERIAN HEALTH która produkuje przede wszystkim naturalne z naturalnych ziół z Syberii rożne suplementy diety. To mnie w tych produktach zafascynowało.
Pierwszym jaki miałem produkt to magnes który według mnie bardzo dobrze wpływa na koncentrację i poprawia pamięć,antystres-uspokaja w momentach kiedy np. ma się rozmowę o pracę, egzaminy, ma duże zastosowanie i nima przede wszystkim skutków ubocznych, ponieważ każdy potrzebuje inną dawkę magnesu. Pozdrawiam mam nadzieję że pomogłem.

Odnośnik do komentarza

Naturalne produkty z naszego otoczenia, które mogą wspomóc naszą pamięć to np :
Natka pietruszki -
Korzystnie wpływa na mózg dzięki dużej zawartości witaminy C. Melisa lekarska - znana z właściwości wspomagających pamięć. Żeń-szeń - poprawia umiejętność koncentracji i zapamiętywania, ułatwia przyswajanie informacji. Imbir - pozytywnie wpływa na zdolności zapamiętywania.

Vita Buerlecithin na pewno pomoże, a z 100 % naturalnych suplementów to Promigren oraz Duolife Dzień / Noc.

Przemysław Kwiatkowski

www.przemyslawkwiatkowski.pl

bliżej zdrowia, bliżej emocji, bliżej natury

Odnośnik do komentarza

Odpowiednia dieta, cisza tak jak w moim przypadku i dobrze przewietrzone pomieszczenie, w którym mam się uczyć. Do tego świeżo wyciśnięty sok i coś do przekąszenia, najlepiej coś wartościowego i smacznego. U mnie są to paski surowej marchewki albo selera i są też owoce, zwykle suszone z torebki, bo najprościej po nie sięgnąć. Warto pamiętać o odpoczynku dla umysłu, a najlepszym relaksem dla niego i naszego ciała jest spacer.

Odnośnik do komentarza

Na koncentracje wpływa również zasób witamin jakich posiadamy. Niestety trudno dzisiaj o wartościowe produkty, ponieważ wszędzie mamy chemię- ale warto jest rozglądnąć się za zdrową żywnością i napojami. Ja dla przykładu ostatnio postanowiłam zrezygnować z kupnych soków. Zamierzam produkować własne napoje z owoców i warzyw, na internecie trafiłam nawet na ciekawy sprzęt formie wyciskarki do soków. Dzięki niej możemy przyrządzi soki i koktajle z takich produktów jak np. liście szpinaku, jarmużu, sałaty i ziół typu pietruszka, bazylia, mięta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...