Skocz do zawartości
Forum

Zmiana ortodonty


Gość werkaaa95

Rekomendowane odpowiedzi

Gość werkaaa95

Witam!

Od wakacji nosze aparat ortodontyczny i praktycznie zaraz od pierwszej wizyty kontrolnej nie podobalo mi sie podejscie ortodontki a przede wszystkim mojej pani stomatolog do tej sprawy. Czasami mialam wrazenie jakby ta druga dzialala w ogole bez konsulatcji z ta pierwsza, rzadane ode mnie kwoty byly inne niz te ustalone przed wizytami. Ogolnie nie jestem zadowolona z przebiegu leczenia mimo, ze widze poprawe i zęby sie prostuja (jedyne co mnie niepokoi to to, ze pierscienie ktore sa zalozone na szostki a nie na siodemki 'wciagnely' szostki w strone jezyka, nie sa juz prawie w ogole w szeregu-czy to normalne?).

Czy jest mozliwosc zmiany ortodontki juz po zalozeniu aparatu i w trakcie leczenia?? Czy sa lekarze, ktorzy sie tego podejmuja?

Dziekuje z gory
Weronika

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2014 o 00:35, Gość werkaaa95 napisał:

Witam!

Od wakacji nosze aparat ortodontyczny i praktycznie zaraz od pierwszej wizyty kontrolnej nie podobalo mi sie podejscie ortodontki a przede wszystkim mojej pani stomatolog do tej sprawy. Czasami mialam wrazenie jakby ta druga dzialala w ogole bez konsulatcji z ta pierwsza, rzadane ode mnie kwoty byly inne niz te ustalone przed wizytami. Ogolnie nie jestem zadowolona z przebiegu leczenia mimo, ze widze poprawe i zęby sie prostuja (jedyne co mnie niepokoi to to, ze pierscienie ktore sa zalozone na szostki a nie na siodemki 'wciagnely' szostki w strone jezyka, nie sa juz prawie w ogole w szeregu-czy to normalne?).

Czy jest mozliwosc zmiany ortodontki juz po zalozeniu aparatu i w trakcie leczenia?? Czy sa lekarze, ktorzy sie tego podejmuja? http://www.ortodontatorun.pl/faq-najczesciej-zadawane-pytania/

Dziekuje z gory
Weronika

To trudna sytuacja i pewnie wielu odmówi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2014 o 10:29, Trick napisał:

wiesz jeśli nie ufasz swojej ortodontce i stomatologowi to je zmień, bo musisz mieć zaufanie do osób które Cię leczą. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie tych pierścieni to musisz o nich głóśno mówić, możesz także skorzystać z konsultacji z innym lekarzem http://dentysta-torun.com/wizyta-u-ortodonty/

Zgadzam się z Tobą absolutnie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...