Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szczepan90

~desperat
Byłem dziś u dermatologa ,który mi powiedział że to mam jakieś uczulenie (alergie)na proszki albo płyny do higieny intymnej .Szare mydło to sobie mogę do umycia szmaty do podłogi stosować tak mówią ci w warszawie na szkoleniach. Przepisała argosulfan na oparzenia i kazała obserwować małego. Polska Służba Zdrowia .Antybiotyk który mi kiedyś pomógł to mógł być czysty przypadek. Może jakiś wymaz profilaktycznie? A po co?.KUŹWA szkoda mojego czasu:(

Podobno się już wyleczyłeś, i znów :D ? xDDD

Odnośnik do komentarza

Szczepan napisalem ze po szarym mydle i rivanolu jest lepiej.Niestety po provag zelu dostalem chyba uczulenia i mi obsypalo malego.Dzis psiklem osceniseptem i pismarowalem tym kremem na oparzenia i zobaczymy jutro, ale chyba nic niwego nie wniose do tematu ,tak cos czuje:(

Odnośnik do komentarza

Ja problem wcaka odstawiłem na jakis czas bo zaczął sie problem z jądrem... Po robocie strasznie mnie zaczęło boleć lewe jądro co jakis czas, to tak jakby ktoś mi szpile wbijał. Wydygałem sie i musiałem zapierdalać ponad 100 km Do urologa (Ponieważ w moim miescie, nie ma urologa i leczą tu same popaprańce..) Przez cała drogę nakurwiało bo ciągle siedziałem za kółkiem. Dojechałem diagnoza. Ostry zstan zapalny najądrza lewego. TO juz drugi raz z rzędu....wczesniej jeszcze zapalenie prostaty... A dziewczyny sie mam juz prawie rok.
I znowu antybiotyki... Coś mi tu nie pasuje, że prawie każdy ma ten problem z jądrem i każdy ma zmiany na penisie. Problem zdecydowanie siedzi w środku. Coś nas rozpierdala od wewnątrz.

Odnośnik do komentarza

Tez myślę że to jakaś alergia, najlepiej jest jak nic nie robię , niczym nie smaruje to skóra najlepiej wygląda, ostatnio trochę ciupciałem koleżankę po któtrej mi się to zaczeło , ona nic nie ma a w sumie po wekendzie z nią wacek jak by lepiej :)
Pozatym miałem juz kurwa sterty badań i nic nie wychodzi więc co to może być musiało by coś wyjść przecież jest 21 wiek Panowie, każdy się zmaga z problemem jakiś czas mówię odnośnie pierwszego posta o czerwonej skórze , pieczeniu i swędzeniu, foliowym napletku , bo ostatnio to już ludzie z grzybicami się tu moontują i spamują nie w swoim temacie. Ogranąć trzeba się wacki całe mi żadna laska nic nie mówiła o tym że coś jej jest , ja już chyba odpuszćzę leczenie bo nic nie daje efektu i wam też.. samo się pojawiło samo zejdzie.

Odnośnik do komentarza

Dalej sobie tak wmawaiaj. U mnie jest piździet totalny. Byłem leczony w kierynku alergii. (Diety, masci, tabletki, odczulanie) Wszstko mam hipoalergicze i nic. Przestaje stosować cokolwiek i wszystko wraca(mówie tu o masciach i okładach nie przeciwko alergi). Tez myślałem, że samo zejdzie bo lekarz mi tak powiedział. po 3 tygodniach zaczełą lać sie z niego ropa, krew i w ogóle masakra jakas.. Też przez długi okres z usmiechem na twarzy byłem pewnie, że to tylko alergia. Gówno prawda.

Odnośnik do komentarza

W sumie mam pytanie , macie tylko czerwonego penisa, czy jadra tez? bo w sumie z czerwonym penisem moglbym zyc ; ) byle nie te jadra; p. Juz minely 3 tygodnie jak odebralem posiew bez bakterii, a wciaz zmiany nie znikly, moze to pamiec skory ; )

Odnośnik do komentarza

Szczepan mòw co chcesz ,ale o tym oscenisepcie pisze pierwszy raz i nie chce zapeszac ,ale po 1dniu tej terapii moj wacek odbudowuje jalowy naskorek!!! W drugim dniu stosowania zostal tylko czubek matowy i chropowaty a reszta blyszczy jak pupcia niemowlecia.Pod swiatlem widac gdzie naskorek sie regeneruje a gdzie jeszcze trzeba czasu.Jestem pod wrazeniem:) Po zastosowaniu osceniseptu na malego wystepuje mrowienie, ale nie szczypanie,potem regeneracja argosulfanem miejscowo i gitara.Takiego naskorka nie mialem 3lata.Nie wiem czy mi pomoze ale warto chciazby zeby oko nacieszyc ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak u was ale mi sie wszystko ,,sypie,, czyli z tyłu w rowie , (na podwoziu:) na jądrach, penisie (dół dookoła ) i napletek jak zjem cos po czym np mam gazy - kapuśniak, pomidorowa, czasami ser żółty na chlebie, kawa itp. Po kawie mam takie cos że jak pójde sie opróżnić to od razu czuje jak te świństwo ,,odpuszcza,, ale złuszczona skóra zostaje i wtedy tylko Protopic ratuje

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Jak stosowałem swoje metody, to praktycznie się wyleczyłem. Potem kogoś posłuchałem żeby wysypać biotyk na małego i teraz wygląda jak na początku .....

Jedyną dobrą radą do której się stosowałem dawał kindziu. Czasami będę wbijał z tobą pogadać i się doradzić, bo jako jedyny ogarniasz jako tako.

Odnośnik do komentarza

Bez kitu czasami takie głupoty piszecie, że sie czytać nie chce. Też robiłem to co szczepan i był prawie nowy( i tak tak naprawdę nowy). Wróciło zapelenie najądzrza 2 dni nie stosowałem nic i WSZYSTKO wróciło.. Jakoś mi sie wydaje, że miejscowo mozna tak stosować preparaty do usranej śmierci a i tak bedzie nawrót. To raczej jakas grubsza sprawa..

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

~tfh
Bez kitu czasami takie głupoty piszecie, że sie czytać nie chce. Też robiłem to co szczepan i był prawie nowy( i tak tak naprawdę nowy). Wróciło zapelenie najądzrza 2 dni nie stosowałem nic i WSZYSTKO wróciło.. Jakoś mi sie wydaje, że miejscowo mozna tak stosować preparaty do usranej śmierci a i tak bedzie nawrót. To raczej jakas grubsza sprawa..

U mnie w mieście w pewnym labo, można nawet zrobić wymaz z nasienia. To może jednak ? Bo jak nie to, to co ? Rak ?

Odnośnik do komentarza

Panowie w prawie wszystkich przypadkach macie enterokoke fecalis.
Żadne k***a grzyby itp.
Poczytajcie jak to gówno ciężko wyleczyć.
Jek chcecie dobrą diagnozę to: nie myjcie f***a przez dwa dni,
leccie do laba i bierzcie wymaz z cewy.
Można też robić z nasienia. ale nie pukajcie w jajo z 4 dni.
Fecalis może znajdować się gdzie kolwiek, na skórze, w środku jaka,w pęcherzu itp.
Jeżeli macie czerwone jaja i krocze to znaczy że całe krocze jest zainfekowane.
Musicie dbać o higienę, po sraniu mycie całego krocza i pryskanie ostinoseptemm odkażającym ,
Tu nie obejdzie sie bez antybiotyku, mi pomógł augmentin, ale tylko 2 tyg i potem wróciło to gówno.
Myślę że trzeba na tym się koncentrować bo to paciorkowiec j***y i trudny do wyleczenia.
Należy połączyć metody oczyszczania organizmu z toksyn i dojebać antybiotykiem ale co najmniej przez miesiąc.
Jeszcze raz wam mówie to nie grzyb tylko fecalis którego co niektórzy nie są w stanie znależć.
Ja podczas brania augmentinu miałem najlepiej wyglądającego f***a od 2 lat, po kuracji około tygodnia wróciło.
Ja leczę się u der-wener który jest ordynatorem w szpitalu i widział już takie f***y. I nie wmawia mi że k***a grzyb jakiś, wy też nie dajcie sobie wmówić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...