Skocz do zawartości
Forum

Domowe sposoby na bezsenność


Gość Ktsf

Rekomendowane odpowiedzi

Między mną, a moją dziewczyną zaczęło się sypać. Wielka kłótnia, po niej nie spałem kilka nocy, kilka kolejnych nocy spałem po kilka godzin, potem ustało, bo wróciła nadzieja, ale jak widać zbędna. Wszystko wróciło, nie spałem, sypiałem kilka godzin. Aktualnie został mi tylko problem z zasypianiem. Gdy kładę się zaczynam 'czuć puls' w klatce piersiowej (gdy położę na niej rękę, bądź położę się na brzuchu), w uszach, do tego ciągle o Niej myślę. Uważam, że całym problemem są te myśli, których nie potrafię odrzucić, zniwelować. Najbardziej przydałby się jakiś psychiatra, bo to chyba jakaś depresja jest, ale ta opcja odpada. Odpadają również leki. Więc kieruje moje pytanie do Was - znacie jakieś skuteczne sposoby na zasypianie? Idę spać 22/23, muszę wstać 5.50, a moje zasypianie trwa godzinę, jak nie dłużej. Czekam na sensowne odpowiedzi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witaj! Przede wszystkim postaraj się wcześniej kłaść spać, tak żeby nawet uwzględniając godzinę na zasypianie pozostawało ci jeszcze ok. 7-8 godzin snu. Poza tym zrezygnuj z używek - żadnej kawy, papierosów. Ja czułam się dokładnie tak, jak ty, gdy piłam dużo kawy. Poza tym warto ustabilizować swoje życie emocjonalne, ale o tym pewnie już wiesz. Jeśli nie chcesz iść do psychologa, to może warto postawić na jakieś metody relaksacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...