Skocz do zawartości
Forum

Ropniak okołomigdałkowy i poprawność jego leczenia


adrianwar

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam 2x ropnia takiego jak w temacie . pierwszy byl bez ropy zostal nakluty i odessana biala maz ale po tym juz bylo tylko lepiej,teraz mam 2go ale z ropa wczoraj mialem punkcje igla co pokaalo ze jest ropa wiec pani doktor go naciela i kazala sie zgnosic dnia nastepnego czyli dzis .
Dzis zostal on poszerzony i na tym koniec mam antybiotyki amoksiklav oraz mentroidazol jutro mam sie zglosic na jescze jedna wizyte i tu pada moje pytanie poniewaz wzedzie ludzie pisza ( jak i w wikipedi ) ze po nacieciu robiony jest drenaz aby sie pozyc tej ropy a mi zadnego drenazu nie robiono ! czy robia oni dobrze ? bo jak ma mi ta ropa zejsc skoro rana juz nie krwawi ( ok godz po rozszerzeniu przestala ) boje sie ze za pare dni ( po weekendzie ) bede musial wrucuc do szpitala zeby calkiem wycieli migdalki czego sie boje oraz na co nie mam ochoty . jak mam im przemowic ze nalezy jakos ta rope oddsaczyc a nie ze poszerza i na tym koniec , bolwa jak byla tak jjest nadal na pol gardla oraz z bialego nalotu na jjezyki zrobil sie zolty
oraz czy to prawda ze po usunieciu migdalkow gorzej czuje sie smaki potraw ?

ps dodaje fotki jak to wyglada chcoaz wiadomo jakosc nie jest super.

monthly_2014_09/ropniak-okolomigdalkowy-i-poprawnosc-jego-leczenia_1896.jpg

monthly_2014_09/ropniak-okolomigdalkowy-i-poprawnosc-jego-leczenia_1897.jpg

monthly_2014_09/ropniak-okolomigdalkowy-i-poprawnosc-jego-leczenia_1898.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

nie wiem co to ma wspólnego z ginekologią... ale może ten ropień nie był na tyle głęboki by go drenować, może wystarczyło nacięcie i rozszerzenie. Każdy przypadek jest inny więc nie ma co oglądać się na innych ludzi bo oni mogli mieć głębiej położone te ropnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...