Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy po uderzeniu się w głowę o wiszącą szafkę


Gość angelika121

Rekomendowane odpowiedzi

Gość angelika121

witam jestem kobieta mam 22 lata dwa dni temu przy pochylaniu a raczej juz wstawaniu uderzyłam góra głowy o wiszaca szłke nie straciłam przytomnosci ani nie maiłam utraty swiadomosci nie wystapiły wymioty ani nic.Wczoraj byłam u lekarza bo boje sie o swoje zdrowie dostałam skierowanie do chirurga skierował mnie na zdjecie czaszki wszystko dobrze zbadał mnie tak zekazał patrzec za jego palcem powiedział ze wszystko ok i kazał wziac tabletki przeciw bólowe.Martwwi mnie ból głowy nie jest mocny ale ile moze mnie bolec głowa czuje tylko jak była ciezka uderzyłam sie w w góre głowy a boli mnie cała czasami nawet nad czołem lekarz mi tłumaczył ze to normalne bo to sie rozchodzi prosze mi powiedziec czy tak zeczywiscie jest i czy to tak jak mi mówił przejdzie za pare dni?

Odnośnik do komentarza
Gość radosław75

Lekarzowi nie wierzysz, a ludziom, co tu mogą wejść już tak? :) Zaufałbym lekarzowi, skoro widział zdjęcie RTG. Może ewentualnie idź do innego lekarza, pokaż wyniki badań i zdjęcie. Jeśli on też powie, że to normalne, to nie ma się czym martwić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...