Skocz do zawartości
Forum

Bruzdy na żołędzi penisa


Gość Anomalius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż mam problem, przedstawiony pobieżnie w temacie. Żołądź mojego prącia nie jest gładka. Występują na niej regularne, poprzeczne wgłębienia (coś na podobę płytkich bruzd, "zmarszczek", kresek..). Poza tym nie występują żadne niepokojące objawy, brak jakichkolwiek zaczerwienień czy bólu. Jedynie zmiany że tak powiem optyczne. Czy ktoś z Was orientuje się co może być tego przyczyną? I czy zmiana tego typu wymaga wizyty u lekarza? A jeśli tak to jakiej specjalizacji? Póki co zamieszczam zdjęć obrazujących problem, zakładając że nie jest to konieczne. Jeśli się mylę - naprawię błąd. Dziękuję za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

CzarnaWdowa, dzięki za odpowiedź. Dodam, że zmiana ta towarzyszy mi od czasu ktorego nie potrafię ściśle określić (nie są to dni ani tygodnie) i jak wspomnialem, nie ma innych objawów niż te wizualne.. Zamieszczam zdjęcie dla zobrazowania problemu (w centrum żołędzi i po lewej stronie, widoczne są bruzdki, wgłebienia).
Tekst linka

Odnośnik do komentarza
Gość Anomalius

Dzięki Lawendowa. No właśnie, nie towarzyszą temu żadne zaczerwienienia, swędzenie itp. Wizyty u lekarza wolałbym uniknąć, dlatego najpierw zapytałem na forum. Podsumowując, takie "kreski" na żołędzi, nie są typowe, prawda?
Czy ktoś jeszcze ma może jakiś pomysł, co to może być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...