Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów a nadwrażliwość


Gość jolarko

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym wybielic sobie zeby i myślalam o wybielaniu w gabinecie. Mam jednak nadwrazliwe zeby i boje sie czy to im nie zaszkodzi. Ostatnio po piaskowaniu moje zeby dochodzily do siebie około 3 dni. Podczas jedzenia i picia, szczegolnie goracych rzeczy, bolaly mnie. Boje sie co bedzie po wybielaniu. Czy jest jakas metoda, którą mozna stosowac przy nadwrazliwosci?

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsze wybielanie zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej musi być bezpieczne (w produktach do higieny jamy ustnej stężenie nadtlenku wodoru nie może być wyższe niż 0,1 %), zalecane są szczególnie preparaty zawierające organiczne substancje. Po zastosowaniu takich preparatów nadwrażliwość praktycznie nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Gość pyleczek023

jeśli nie chcesz nadwrazliwości to trzymaj się z dala od pasków wybielających - u mnie whitestripsy i cresty uwrażliwiły zęby.. z kupnych preparatów mogę polecić tylko białą perłę ale kurację 5 dniową bo nie wiem jak inne. najlepiej przed samym wybielaniem usunąć kamień u stomatologa, a efekty będą bardziej widoczne;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...