Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów


Gość Rambler

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym wybielić sobie zęby bo niestety nadmierna ilość kawy i herbaty (i papierosów - sic!) zrobiła swoje i zęby dość mocno mi pożółkły. czytałem na necie o rozmaitych sposobach na wybielanie, ale nie wiem, co byłoby dla mnie dobre, a nie ufam "magicznym" pastom do zębów i wybielaniu samemu, w domu. Chcę to zrobić profesjonalnie, w jakimś porzadnym gabinecie stomatologicznym. I proszę o podpowiedź - jak metoda jest skuteczna dla osoby takiej jak ja, czyli z przebarwieniami po kawie, herbacie i papierosach. I jak muszę się przygotowac do zabiegu - czy to prawda że trzeba miec wyleczone zeby? Ile to trwa, ile kosztuje? proszę o odpowiedź!!!

Odnośnik do komentarza

Witam!

Zabieg wybielania jest zabiegiem estetycznym. Najlepiej wykonać go pod okiem specjalisty, w gabinecie, przy użyciu lampy, która aktywuje specjalny preparat wybielający, bądź lasera. Zabieg trwa ok. godziny. Składa się na to trzykrotne, trwające za każdym razem 15 minut naświetlanie lampą wcześniej nałożonego na zęby żelu. W gabinecie to koszt ok. 1000 zł. Wystarczy na około rok czasu. Zawsze po zabiegu warto wymienić wypełnienia, gdyż wybielanie dotyczy tylko naturalnych powierzchni zęba. Należy pamiętać, że po zabiegu przez kilka dni powinno się unikać ciemnych pokarmów i napojów. Warto stosować wtedy również pastę, która lekko wybiela.

Po zabiegu zęby są odwodnione, jednak dziś preparaty są bezpieczne, więc wrażliwość zębów nie jest zbyt uciążliwa.

Odnośnik do komentarza

Hejka,
ponieważ trafiłam na wątek zębów, to chciałabym się Was zapytać czy ktoś używał może wybielającej pasty do zębów Himalaya. Ostatnio odkryłam ją w indyjskim sklepie Himalaya Herbs. Produkt jest stworzony na bazie naturalnych składników, ale nie mam pojęcia czy faktycznie jest tak skuteczny jak opisują. Jeżeli, ktoś używa tej pasty proszę o informację o niej. Dla ułatwienia pozostawiam link do sklpeu:
www.himalayaherbs.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...