Skocz do zawartości
Forum

Czy wiesz, jak dbać o zęby, aby były białe i zdrowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze przeczytalem tyle informacji na temat zepsutych zebow to juz wiem ze pora umierac mam 23 lata i mam wiekszosc zepsutych zebow i prochnice wszystkich zebow jak bylem u dentysty kiedys to lekarka o malo co nie zemdlala jak zobwczyla moje zeby nie stac mnie na leczenie niestety to musze cierpiec i juz umierac pora co z 2 zeba mam krwawienie z dziasla i dziury w dziaslach po zepsutych zebach chcialem innychh poinformowac lepiej dbwjcie o zeby dopoki niejest za pozno bo mi juz nic nie pomoze nawet denstysta

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksander_123

Witam,
Jeśli chodzi o osady od kawy czy herbaty to polecam pasty firmy R.O.C.K.S a szczególnie model Coffe&Tabacco ponieważ pasty te zawierają Bromeline która rozpuszcza osady (wymieniony model ma jeszcze więcej Bromeliny)
Dzięki czemu zęby są lepiej doczyszczone i zaczynają się rozjaśniać :)

Pozdrawiam,
Aleksander,specjalista z firmy shop-dent.pl

Odnośnik do komentarza
Gość zdrowe zeby

Spróbujcie tego efekt murowany
iBright to profesjonalny środek do wybielania zębów. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak szybko i skutecznie wybielić swoje zęby, iBright jest preparatem właśnie dla Ciebie. Zapraszam na naszą stronę gdzie dowiesz się jak działa i jaka jest cena skutecznego wybielania zębów.
http://track.ibright.pl/product/iBright/?uid=21999&pid=134&bid=advandec

Odnośnik do komentarza

Ząbki to moje perełki mimo wieku trzymają się cudownie zdrowe i białe sposób codzienne mycie rano i wieczorkiem do momentu jak już uważasz że umyłeś do dodaj kilka ruchów szczoteczką więcej i zawsze zmieniam pastę jak się skończy na inną np. wybielająca na czyszczącą lub 2-1 i szczoteczka aby nie była zbyt mocno zużyta

Odnośnik do komentarza
Gość anna kaliska

Ajona, miękka szczoteczka, jakieś systematyczne mycie - zobaczycie że zmiany będą widoczne. Nie twierdze, że zęby od razu będą wyglądały lepiej, znaczenie ma tutaj wiele kwestii, ale poprawa powinna być widoczna.

Odnośnik do komentarza
Gość martoks

Szczotkowanie metodą wymiatania. Wiele daje pasta ajona, systematyczność, miękka szczoteczka - u mnie to na prawdę zęby odmieniło. Nie nastawiajcie się na pasty z tv. Poza ładnym opakowaniem on nic sobą nie dają.

Odnośnik do komentarza

Witam
Aby mieć ładne i zdrowe zęby należy przede wszystkim regularnie o nie dbać i zawsze pamiętać o higienie jamy ustnej.
Dodatkowo musimy pamiętać, że każdy z nas ma inne kości, a kości to zęby, kolor kości nie zależy od nas, czasem nawet największe wybielanie nie da efektów jak mamy genetycznie ciemną kość, ale warto dbać, zawsze to coś daje!
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...