Skocz do zawartości
Forum

Ortodonta w Warszawie Rock Your Smile ?


Gość aloha34

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, planuję założyć aparat, mam krzywe zęby i chyba pora coś z tym zrobić. Szukam ortodonty w Wawie, z tego co czytałam opinie o różnych klinikach i rożnych ortodontach, to najlepiej wychodzi Rock Your Smile, ktoś z Was tam chodzi? Mnie by interesowała ich placówka przy ul. Odkrytej, a tam z tego co sprawdzałam przyjmują dr Chruściel i dr Teodorczyk, obie mają super opinie. Ktoś z Was może jest pacjentem którejś z pań?

Odnośnik do komentarza
Gość zuza.galanciara

Ja jestem pacjentką Rock Your Smile, ale akurat dr Krakowiak. Lekarzy mają tam wspaniałych, potwierdzam z własnego doświadczenia. Ogólnie podejście do pacjenta oceniam 10/10 tak samo jak kwalifikacje personelu. Po prosto nowoczesna klinika, gdzie znają się na tym, co robią. Ja jestem bardzo zadowolona ze skutków leczenia, a dopiero jestem na półmetku :)

Odnośnik do komentarza
Gość AńkaBańka
W dniu 1.06.2019 o 17:38, Gość aloha34 napisał:

Hej, planuję założyć aparat, mam krzywe zęby i chyba pora coś z tym zrobić. Szukam ortodonty w Wawie, z tego co czytałam opinie o różnych klinikach i rożnych ortodontach, to najlepiej wychodzi Rock Your Smile, ktoś z Was tam chodzi? Mnie by interesowała ich placówka przy ul. Odkrytej, a tam z tego co sprawdzałam przyjmują dr Chruściel i dr Teodorczyk, obie mają super opinie. Ktoś z Was może jest pacjentem którejś z pań? http://www.ortodontatorun.pl/porady-dla-pacjentow-ortodoncji/

Ja byłam kilka lat temu, do dziś mam super zgryz!

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.07.2019 o 17:42, Gość zuza.galanciara napisał:

Ja jestem pacjentką http://implantytorun.pl/aparat-na-zeby-ktorego-nie-widac/, ale akurat dr Krakowiak. Lekarzy mają tam wspaniałych, potwierdzam z własnego doświadczenia. Ogólnie podejście do pacjenta oceniam 10/10 tak samo jak kwalifikacje personelu. Po prosto nowoczesna klinika, gdzie znają się na tym, co robią. Ja jestem bardzo zadowolona ze skutków leczenia, a dopiero jestem na półmetku :)

A jak długo trwa to Twoje leczenie?

Odnośnik do komentarza
Gość oleoleńka

Chodze do Rock Your Smile i szczerze polecam. Ja akurat leczę się u doktor Chruściel - wspaniała lekarka. Duża wiedza, kompetencje, a przy tym super podejście do pacjenta i mega zaangażowanie w leczenie. Pani doktor zawdzięczam zupełną metamorfozę swojego uśmiechu, naprawdę wspaniałe efekty osiągnęłam dzięki leczeniu aparatem ?

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę do Rock Your Smile i mogę naprawdę z całego serca polecić ? Przyjmują tam naprawdę świetni specjaliści, z dużą wiedzą, kompetencjami i pracujący na podstawie najnowszych metod. Jestem już na "finiszu" mojego leczenia, naprawdę polecam ?

Odnośnik do komentarza

Przypadki wymagające przemyślanego leczenia to nie tu.  Propozycja wyrwania zdrowych czwórek. Leczenie od szóstki do szóstki, aparat nie obejmuje siódemek, nie zostały uwzględnione usunięte ósemki. W konsekwencji efekt fatalny. Zęby pierwotnie cofnięte do tylu zostały nienaturalnie wypchnięte do przodu. Szybkie wizyty, brak możliwości rozmowy z lekarzem. Doktor „biega” jednocześnie między pięcioma fotelami. Aby porozmawiać o spostrzeżeniach co do przebiegu leczenia musiałam umówić odrębne spotkanie. A i tak moje prośby nie zostały uwzględnione… Przedłużające się leczenie (zamiast 2 były 3 lata) z czego w ostatnim roku praktycznie brak efektów, jedynie zmiana gumek. Podsumowując, drugi raz nie poszłabym do RYS. Nie rekomenduję tej kliniki. Szkoda bo wiązałam z leczeniem bardzo duże nadzieje. A pomimo niedogodności związanych z noszeniem aparatu, zainwestowanych środków i czasu, nadal nie uśmiecham się tak jak bym chciała.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...