Skocz do zawartości
Forum

Założenie aparatu ortodontycznego w Krakowie


Gość Patricke

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zapisanie się do tego gabinetu:
https://studiose.med.pl/aparat-ortodontyczny-aparat-staly-studio-se/
Mogę uczciwie przyznać, że jestem zadowolona, konkretnie z nastawieniem na retencje, minęło koło 3 lat, zęby nadal są na swoim miejscu :-) Nic się nie przesuwa.

Poza tym sam efekt bardzo dobry, o wiele lepszy niż się spodziewałam. Po leczeniu stomatologicznym moja pewność siebie znacznie się zwiększyła oraz czuję się o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość EmilianaBratko

A ja szukam dentyste w Częstochowie. W ogóle to wiecie co się stało ? Coś mnie boli na stycznej zębów - górnej piątki i szóstki. Momentami jest to ból promieniujący do ucha. taki
lekko ćmiący. obawiam się że robi się zgorzel zęba :( mam nadzieję, ze wytrzyma mi to do wtorku. Na chwilę obecną jadę na Ketonalu forte- tak w razie czego, bo tak panicznie boje się bólu zęba. Przerabiałam go wielokrotnie i jak sobie pomyślę, to aż mnie dreszcze przechodzą. Znalazłam taki taki gabinet Stomatologia Przyszłości Jak myślicie... czekać do wtorku ? Czy lepiej jutro pędzić na pogotowie dentystyczne? Jestem trochę przerażona :(

Odnośnik do komentarza

Polecam dr Annę Hille Padalis w klinice LUXDENTICA :) Leczyłam się u Niej i w efekcie mam naprawdę piękny uśmiech, dlatego mogę polecić z własnego doświadczenia panią doktor. Bardzo kompetentna osoba, zaangażowana w leczenie pacjenta i do tego przemiła :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...