Forum Zdrowe zęby

Implant czy most

~Aimarka

~Aimarka

Co jest Waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem? Stanęłam przed takim dylematem....

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Nowerst

~Nowerst

Zdecydowanie implant i jeśli posiadasz odpowiednie fundusze na to aby wstawić sobie implant to polecam zdecydować się wlaśnie na implant:
nie wymaga piłowania i leczenia kanałowego zębów po obu stronach
odzyskujesz praktycznie swoje uzebienie
nie będzie się różnił od zebów obok.....
https://faktykrakowa.pl/20181231125952/implanty-zebow-ciesz-sie-pieknym-usmiechem-na-lata

Na stronie jest artykuł, w którym znajdziesz więcej informacji o implantach.

~jassminee

~jassminee

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Radomia, które rozglądają się za dobrym specjalistom zajmującym się implantami polecam centrum stomatologiczne http://stomatologia-jankowscy.pl/ Sam tam otrzymałem pomoc stomatologiczną, której potrzebowałem.

~Justyna46

~Justyna46

Czy most czy implant to wydaje mi się ze powinien doradzic lekarz. Implant na pewno jest droższym rozwiązaniem, ale trwalszym… Ja robiłam implanty w Scandinavian Clinic i bardzo polecam, extra to to ze mogłam wziąć sobie na raty, maja taka opcje, u nich się wszystko załatwia. Profesjonalna kilinka, sprzet i obsluga. Polecam!

~akkso77

~akkso77

Najlepiej będzie jak pójdziesz do stomatologa, on to obejrzy i wtedy będzie w stanie Ci doradzić. U mnie jedyną możliwość był implant, lecz u Ciebie może być zupełnie inaczej. Zabieg wykonywałam w Dentalu na Lwowskiej. Jeżeli jesteś z Lublina lub okolic, to tylko i wyłącznie do nich.

~ofelka

~ofelka

ja brak zęba uzupełnaiłam też implantem, robiłam go w Eurodental w Warsziwe, mają nowoczesne metody leczenia i utrzymują wysoki standard usług, a na tym najbardziej mi zależało.

~olx52

~olx52

moim zdaniem bardziej odporny na gryzienie jest most wszczepiony pod dziąsła w kość szczęki lub żuchwy. Pojedynczy implant ma większe szanse wykruszyć się z kości, a zwłaszcza kości objętej już osteoporozą & paradontozą w trakcie gryzienia twardych produktów..
Najsilniejszy i najtańszy jest mostek oparty na zdrowych zębach. Implantowane mostki są też dobrym , trwałym i tańszym rozwiązaniem niż implanty pojedyncze..

~rellme

~rellme

. Implanty mogą być także pewnego rodzaju fundamentem dla wielu rozwiązań protetycznych — także protezy ruchome mogą być osadzone na implantach - nie wymaga to szlifowania pozostałych zębów.
Wiadomo, ze nie jest to rozwiązanie takie tanie, ale dla zdrowia i komfortu warto jest się na nie zdecydować:
http://skawina24.com/wydarzenia/implanty_stomatologiczne_najlepsza_alternatywa_dla_protez_.html
Szczególnie, ze wiele gabinetów daje możlwość obecnie kupowania implantów na raty.

~frankasewa

~frankasewa

Moim zdaniem implant, chociaż wszystko to kwestia indywidualna. Najlepiej gdybyś zapytała o to jakiegoś dobrego stomatologa. Powie Ci od razu co będzie lepsze w Twoim przypadku. Jeżeli jesteś z Lublina lub okolic to polecam Ci odwiedzić Dentala na Lwowskiej. Najlepsza tego typu klinika w mieście.