Skocz do zawartości
Forum

Stomatolog dziecięcy w Krakowie


Gość Milka88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sylvvia79

Dr Karolina Kołodziejska z kliniki Luxdentica, my tam chodzimy z dziećmi i naprawdę pani doktor ma podejście do najmłodszych pacjentów :) Młodsza córka bardzo się bała, nastraszona przez koleżankę, ale pani doktor skutecznie ją przekonała, że nie ma powodu do strachu. Mają też fajny sposób na znieczulanie - magiczną różdżkę The Wand ;)

Odnośnik do komentarza

Chodzimy cała rodziną do tego gabinetu dentystycznego https://studiose.med.pl I mogę zdecydowanie polecić bo jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z obsługi jak i cen jakie są tam za leczenie prywatne. W gabinecie leczenie nie boi i dzieki temu moich dwoje dzieci nie odczuwa stresu przed wybraniem się do dentysty (moja koleżanka z kolei wybrała się z dzieckiem do dentysty, który nie miał zupełnie podejścia do dzieci i przez to nabawiły się fobii, obecnie stresuje się przed każdą wizytę bo dziecko dobrze pamięta przykre doświadczenia).

Poza tym cieszę się, ze można liczyć tam na fachową poradę co do pielegnacji.

Odnośnik do komentarza
Gość gloriakrk

Również polecam klinikę LUXDENTICA :) Chodzimy tam całą rodziną, a dr Kołodziejską znam i bardzo cenię, ma świetne podejście do maluchów! Mój syn jest jej wielkim fanem, bardzo mnie cieszy, że od małego moje dzieci mogą doświadczać pozytywnych emocji u dentysty, ja jako dziecko na widok fotela dostawałam ataku paniki. Długo zajęło mi w dorosłym życiu, aby się pozbyć tego strachu.

Odnośnik do komentarza

My razem z dziećmi chodzimy zawsze do Gabinetu Stomatologicznego Vadamko http://vadamko.pl/oferta/ w Koszalinie. Dzięki tej dentystce nasza córeczka przestała bać się stomatologa, teraz chętnie chodzi na wszystkie kontrole. Dentystka jest bardzo delikatna, ma świetne podejście do pacjentów, jest profesjonalna i kompetentna, polecam gorąco.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...