Skocz do zawartości
Forum

Gdzie mogę kontynuować leczenie zęba?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem robione 2 zęby i "zaklejone" czymś ciemnym, następną wizytę miałem po 3 miesiącach, ale mi przepadła. Byłem dziś u innego dentysty i powiedział, że podejrzewa, że było to do regeneracji zęba i powinienem mieć to do pół roku. Wychodzi na to, że powinienem już to usunąć, ale dentysta się nie zgodził bo ktoś inny zaczął.. A do tamtego dentysty kolejka 3 miesiące.. Za tydzień idę do jeszcze innego dentysty nie wiem czy zgodzi się zrobić, dzwonić do tego pierwszego o dokumentacje albo prywatną wizytę?

Odnośnik do komentarza
Gość Serafinka88

Nie jesteś jedyna osobą, która właśnie szuka jakiegos dentysty by dokończyć leczenie. A jeszcze też o tyle skomplikowała mi się sytuacja, przeprowadziłam się calkowicie do nowego miasta a dokładnie do Częstochowy. Znalazłam taki gabinet https://stomatologiaprzyszlosci.pl/ Był ktoś może tutaj i może sie cokolwiek na ten temat wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Gość Karola J

Co lekarz to inna diagnoza, musisz trafic to profesjonalnego dentysty! Miałam podobnie, najpierw założył mi lekarstwo, kazał przyjść za 4 tygodnie, a za 4 tyg wyciągnął i załaozyl kolejne !!!! :/ :/ :/ Bolało jak cholera! Nie wytrzymałam z bólu i poszłam do innego lekarza, powiedział ze zab nadaje się do leczenia kanalowego od zaraz. Dwie wizyty i po klopocie, Pani Basia Czopik to najlepszy dentysta pod słoncem, polecam każdemu!!! Pracuje w Scadinavian Clinic w Krakowie. Nigdy wiecej nie skorzystam z usług zadnego innego dentysty.

Odnośnik do komentarza
Gość EwelinaCe

Jak to wyjmował lekarstwo dopiero za 4 tygodnie ? Przecież lekarstwo powinno sie wyjmować po 2 tygodniach. Najpierw przy leczeniu kanałowym jest czyszczenie kanałów, lekarstwo. Potem po dwóch tygodniach znowu znowu się je czyści o ile pamiętam i się te kanały wypełnia. Nie wiem tylko jak wygląda teraz, bo wiem że coraz cześciej się robi leczenie za pomocą mikroskopa. Zresztą jak wygląda takie leczenie, ceny itd. strona Stomatologii Bianco

Odnośnik do komentarza
Gość ilonalbn

Jeżeli mieszkasz w Lublinie to idź do Dentala na Lwowskiej i nie będziesz miała problemów.. Też swego czasu chodziłam o różnych placówkach, ale aktualnie jak mam problem z zębem to tylko do nich. Nie dość , że są konkurencyjni cenowo, to widać że faktycznie dbają o pacjenta. Nie było jeszcze sytuacji, żebym poczuła się zlekceważona, czy została potraktowana w negatywny sposób. Zawsze miło i sympatycznie. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość monnawerka

Odkad trafilam na kilku slabych stomatologów kieruje sie glownie opiniami. Nie chce kolejny raz sie zrazic dlatego odwiedzam jeden sprawdzony gabinet - New-Dent w Lublinie. Obsluga bardzo sympatyczna, a ceny na tyle konkurencyjne ze wracam do nich za kazdym razem. Jesli jestescie z lublina lub okolic to tylko i wylacznie do nich.

Odnośnik do komentarza
Gość mariannaRS

Miałam bardzo podobną sytuacje, tylko mnie jeszcze zaczął ząb boleć i też chodzilam od lekarza do lekarza… w końcu koleżanka poleciła mi Scandinavian Clinic, i tam przyjął mnie dr Maciej Lepszy, rewelacyjny lekarz. Uratowal mi tego zęba, wyleczył bezboleśnie. Także jeśli jesteś z Krakowa, bądź okolic, to polecam tam zaglądnąć, a na pewno nie odeślą Cie dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka_Sosna

W tych czasach trafić na dobrego dentystę to cud. Ja mam za sobą już kilkunastu i jednym z lepszych okazała się przychodnia we Wrocławiu ) http://www.dentalium.wroclaw.pl/chirurgia/ gdzie zrobili porządek z moją ósemką. A już 3 innych próbowało sobie z nią poradzić i każdy rozkładał ręce. Tu praktycznie obyło się to bez bólu i w końcu zakończył się mój wieloletni problem.

Odnośnik do komentarza

Jak dobry dentysta to mogę Wam kogoś polecić - https://www.codziennastomatologia.pl/. Leczę u nich zęby już parę ładnych lat i póki co, złego słowa powiedzieć nie mogę. Zarówno jeżeli chodzi o samą placówkę jak i konkretnych stomatologów. Zawsze można dogadać się w kwestii terminów, co jest dla mnie szczególnie ważne ze względu na nieregularne godziny pracy.

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę do New Dent w Lublinie na Nowowiejskiego, poszłam tam w końcu po tym, jak poprzedni dentysta chciał mi wyrwać 2 zęby! Mam 20 lat, a on nawet nie chciał mi powiedzieć, czy je da się leczyć, tylko, że trzeba wyrwać i kropka. W New Dent umówiłam się, poszłam na wizytę i okazało się, że wcale wyrywać nie trzeba, tylko da się wyleczyć kanałowo. I się dało, jestem im bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...