Forum Zdrowe zęby

Gdzie mogę kontynuować leczenie zęba?

~k...m

~k...m

Witam, miałem robione 2 zęby i "zaklejone" czymś ciemnym, następną wizytę miałem po 3 miesiącach, ale mi przepadła. Byłem dziś u innego dentysty i powiedział, że podejrzewa, że było to do regeneracji zęba i powinienem mieć to do pół roku. Wychodzi na to, że powinienem już to usunąć, ale dentysta się nie zgodził bo ktoś inny zaczął.. A do tamtego dentysty kolejka 3 miesiące.. Za tydzień idę do jeszcze innego dentysty nie wiem czy zgodzi się zrobić, dzwonić do tego pierwszego o dokumentacje albo prywatną wizytę?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

rozrabiara

rozrabiara

Moim zdaniem powinnaś umówić sie na konsultację w renomowanej klinice tuTekst linka I chyba jednak najlepszym wyborem dla ciebie będą licówki. Możesz przeczytać o nich na podanej stronie, umówić się na konsultację, a tez sprawdzić cennik.

207144 rozrabiara Kobieta, 27 lat, zabrze
~gertia

~gertia

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną placówką stomatologiczną w Lublinie, do której można się zgłosić to polecam wam https://przychodniadental.pl/ Tam pracują świetni specjaliści, na których można w pełni polegać.

~Serafinka88

~Serafinka88

Nie jesteś jedyna osobą, która właśnie szuka jakiegos dentysty by dokończyć leczenie. A jeszcze też o tyle skomplikowała mi się sytuacja, przeprowadziłam się calkowicie do nowego miasta a dokładnie do Częstochowy. Znalazłam taki gabinet https://stomatologiaprzyszlosci.pl/ Był ktoś może tutaj i może sie cokolwiek na ten temat wypowiedzieć?

~Karola J

~Karola J

Co lekarz to inna diagnoza, musisz trafic to profesjonalnego dentysty! Miałam podobnie, najpierw założył mi lekarstwo, kazał przyjść za 4 tygodnie, a za 4 tyg wyciągnął i załaozyl kolejne !!!! :/ :/ :/ Bolało jak cholera! Nie wytrzymałam z bólu i poszłam do innego lekarza, powiedział ze zab nadaje się do leczenia kanalowego od zaraz. Dwie wizyty i po klopocie, Pani Basia Czopik to najlepszy dentysta pod słoncem, polecam każdemu!!! Pracuje w Scadinavian Clinic w Krakowie. Nigdy wiecej nie skorzystam z usług zadnego innego dentysty.

~EwelinaCe

~EwelinaCe

Jak to wyjmował lekarstwo dopiero za 4 tygodnie ? Przecież lekarstwo powinno sie wyjmować po 2 tygodniach. Najpierw przy leczeniu kanałowym jest czyszczenie kanałów, lekarstwo. Potem po dwóch tygodniach znowu znowu się je czyści o ile pamiętam i się te kanały wypełnia. Nie wiem tylko jak wygląda teraz, bo wiem że coraz cześciej się robi leczenie za pomocą mikroskopa. Zresztą jak wygląda takie leczenie, ceny itd. strona Stomatologii Bianco