Skocz do zawartości
Forum

jakiego stomatologa implantologa w Krakowie mi polecicie?


Gość MMnana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patruska04

jak w Krakowie to tylko doktor Balczyński, nie ma lepszego implanotologa, leczenie przebiega bardzo sprawnie, bez zbednego przeciagania, po wszystkim mnostwo wskazowek co wolno, a co nie, wszytko pięknie wytłumaczone. Czujesz ze jestes w najlepszych rękach. Mozna sie umowic w Scandinavian Clinic przy Szcepanskim, jesli kiedys bede jeszcze potrzebowac tego typu pomocy to tylko tam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o implanty to warto udać się do Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej na Podgórze https://stomatologiaswiatkowska.pl/implantologia-stomatologiczna . Tam możesz wstawić bardzo dobre implanty. Przede wszystkim przed zabiegiem wykonywana jest diagnostyka dzięki której stomatolog dobiera najlepsze rozwiązanie. U nich można wstawić implanty bezboleśnie - centrum oferuje doskonałe znieczulenia komputerowe, można także skorzystać ze znieczulenia ogólnego.

Odnośnik do komentarza
Gość gośka8711

W Krakowie polecam dr Wilisowskiego z kliniki Luxdentica na Ruczaju. Robiłam u Niego implanty i wg mnie to lekarz z olbrzymią wiedzą, ale i z pasją. Stosuje najnowsze metody, to się przekłada oczywiście na efekty u pacjenta. Wcześniej leczyłam też zęby kanałowo w tej klinice i pod tym względem także mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Gość karolinaKajzer

Jeżeli chodzi o implantologie, to tutaj bardzo polecam Stomatologię Cichoń. Z kolei z lekarzy, którzy są implantologami, to tutaj wiem, że jest pan dr Tomasz Dohnal. masz tutaj dożywotnia gwarancję na implanty.

Odnośnik do komentarza
Gość alusia777

Tylko i wyłącznie dr Wilisowski i klinika Luxdentica. Świetny specjalista, który naprawdę zna się na implantach, ma olbrzymią wiedzę z tego zakresu i umiejętności. Ja robiłam u niego implanty, to wspaniały specjalista, który pomógł mi sprawnie uzupełnić braki w uzębieniu powstałe w wyniku wypadku.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.07.2019 o 17:38, Gość jula80 napisał:

Polecam tę klinikę:https://edclinic.pl/uslugi/implantologia-implanty-stomatologiczne-torun/. Mają świetnych lekarzy, na czele z drem Wilisowskim. Poczytaj sobie na ich stronie o implantach w ich wydaniu, stosują nowoczesne metody, dzięki czemu efekty są naprawdę super.

Wiesz może, czy przyjmują w weekendy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...