Forum Zdrowe zęby

Poprawa estetyki zębów

~Mirable

~Mirable

Witajcie,
mam dość mocno zaniedbane zęby. Liczne przebarwienia, plomby, itd. Pytanie czy wybielanie zębów czy podobne zabiegi poprawią estetykę moich zębów?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~pikko

~pikko

Estetykę zębów wybielanie na pewno poprawi. Pytanie jednak czy w Twoim przypadku zabieg ma sens.

~pikko

~pikko

Jestem zdania, że najpierw takie sytuacje trzeba skonsultować ze stomatologiem.

~Okret

~Okret

Dokładnie. Musisz najpierw to skonsultować ze stomatologiem – wszystko zależy od stanu Twoich zębów.

~Adaczek

~Adaczek

Sugeruję najpierw zrobić higienę jamy ustnej (skaling). Później konsultacja ze stomatologiem który powie Ci co dalej. Innego rozwiązania nie widzę.

~Mirable

~Mirable

A czy jest sens wydawać pieniądze skoro wybielanie daje efekty praktycznie po pierwszej wizycie?

~Adaczek

~Adaczek

No tak... tylko pytanie czy Twoje zęby się kwalyfikują do wybielania.

~Natthalie

~Natthalie

Wybielanie to nie taka łatwa sprawa. No i efekt nie koniecznie w Twoim przypadku musi być taki jak sobie marzysz. Najpierw należy umówić się na konsultację ze stomatologiem który oceni stan Twoich zębów.

~xsxxs

~xsxxs

Przychylam się do tego, co powyżej, aczkolwiek ja.... lata temu wybieliłam sobie zęby paskami i jestem zadowolona :)
Tyle, że ja nie miałam przebarwień.. nie wiem jaki efekt byłby u Ciebie. Spytaj dentysty.

~nataliahh

~nataliahh

Miałam podobnie po rzuceniu palenia... Teraz stomatologia estetyczna jest bardzo rozwinięta, można zrobić wiele rzeczy :) Polecam Ci umówić się do dobrego dentysty, który oceni, co można zrobić. Ja chodziłam do dr Katarzyny Meredyk w http://www.dentsm.pl/ - efekty są bardzo fajne :)