Skocz do zawartości
Forum

Czy dentysta może odmówić znieczulenia?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MagduśkaZ

Nie wiem jak gdzie indziej ale ja chodze do Scandinavian Clinic w krk i nigdy mi sie nie zdarzyla taka sytuacja zeby mi lekarz odmowil :/ wrecz proponuje przed zabiegiem bo skad ma wiedziec jaki masz prog wytrzymalosci na bol, sam decydujesz

Odnośnik do komentarza
Gość Alicja Tomala

Dlaczego lekarz ma Ci odmówić znieczulenia? Nie rozumiem... Moze co najwyzej powiedzieć, ze nie potrzebujesz znieczulenia, ale oczywiście jeśli tak bardzo chcesz to Ci je zaaplikuje. Ja chodzę do gabinetu Stomatologia Cichoń w krakowie i nikt mi niczego nigdy nie odmówił. Więc moze pomyśleć o zmianie gabinetu ?

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz słyszę, żeby stomatolog nie podał znieczulenia. No chyba, że nie jest potrzebne (ludzie też lubią panikować na fotelu dentystycznym). W każdym razie chodząc do gabinetu SteczkoDentysta.pl nigdy nie miałem sytuacji, żeby stomatolog mi odmówił znieczulenia.

Odnośnik do komentarza
Gość aggatazakryska

Nigdy nie miałam jeszcze sytuacji, aby dentysta odmówił mi znieczulenia. Wydaje mi się, że aby taka sytuacja miała miejsce, musi być jakiś konkretny powód. Następnym razem po prostu dopytaj czym jest to spowodowane. Jeżeli odpowiedzi nie otrzymasz, to może czas aby zmienić placówkę? Szczerze powiedziawszy to odkąd leczę zęby w Dentalu na Lwowskiej, żadna dziwna sytuacja mnie jeszcze nie spotkała. Jestem z Lublina i tutaj jeśli chodzi o stomatologów bywa naprawdę różnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Arkadiusz

Ja leczę się moim zdaniem u super fachowca - zresztą polecam zapoznanie się z info na jego temat na https://dentysta.eu/o-gabinecie/ i jeszcze nigdy się mi nie zdarzyło abym to ja musiał o coś prosić, w stylu znieczulenie itp. W końcu to ona jest fachowcem i wie czy i w jakiej ilości oraz formie jest potrzebne znieczulenie, by pacjent czuł się komfortowo i leczenie przebiegało sprawnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...