Forum Zdrowe zęby

Czy dentysta może odmówić znieczulenia?

~p...l

~p...l

Czy jak mam ubytek 1 przy dziosle, to dentysta może odmówić mi znieczulenia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~MagduśkaZ

~MagduśkaZ

Nie wiem jak gdzie indziej ale ja chodze do Scandinavian Clinic w krk i nigdy mi sie nie zdarzyla taka sytuacja zeby mi lekarz odmowil :/ wrecz proponuje przed zabiegiem bo skad ma wiedziec jaki masz prog wytrzymalosci na bol, sam decydujesz

~Alicja Tomala

~Alicja Tomala

Dlaczego lekarz ma Ci odmówić znieczulenia? Nie rozumiem... Moze co najwyzej powiedzieć, ze nie potrzebujesz znieczulenia, ale oczywiście jeśli tak bardzo chcesz to Ci je zaaplikuje. Ja chodzę do gabinetu Stomatologia Cichoń w krakowie i nikt mi niczego nigdy nie odmówił. Więc moze pomyśleć o zmianie gabinetu ?

~Martazaa

~Martazaa

Ja za każdym razem jestem informowana oraz dopytywana czy chcę znieczulenie czy nie... Polecam Ci stomatologów z Dental Nobile. Bardzo mili i uprzejmi stomatolodzy.

~Cionek

~Cionek

Pierwszy raz słyszę, żeby stomatolog nie podał znieczulenia. No chyba, że nie jest potrzebne (ludzie też lubią panikować na fotelu dentystycznym). W każdym razie chodząc do gabinetu SteczkoDentysta.pl nigdy nie miałem sytuacji, żeby stomatolog mi odmówił znieczulenia.

~aggatazakryska

~aggatazakryska

Nigdy nie miałam jeszcze sytuacji, aby dentysta odmówił mi znieczulenia. Wydaje mi się, że aby taka sytuacja miała miejsce, musi być jakiś konkretny powód. Następnym razem po prostu dopytaj czym jest to spowodowane. Jeżeli odpowiedzi nie otrzymasz, to może czas aby zmienić placówkę? Szczerze powiedziawszy to odkąd leczę zęby w Dentalu na Lwowskiej, żadna dziwna sytuacja mnie jeszcze nie spotkała. Jestem z Lublina i tutaj jeśli chodzi o stomatologów bywa naprawdę różnie.