Skocz do zawartości
Forum

Który dentysta podejmie się usunięcia zęba w znieczuleniu miejscowym?


Gość g...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, W dniu wczorajszym złamał mi się ząb u góry (dokładnie 5), w dolnym zębie w tych samych okolicach pojawiła się ropa. Wszystko przez kość w potrawie którą zamówiłem do pracy, problem w tym, że ułamała mi się zewnętrzna strona korony zęba, wewnętrzna jest i ma się w miarę ok. Niestety widać że ząb był od środka już delikatnie zniszczony. 1 września wyjeżdżam na wakacje, jestem już po 1 wizycie u dentysty który stwierdził, że zęba powinien usunąć chirurg... BRAK TERMINÓW, ból okropny a nie mam ochoty jechać na wakacje z takim bólem, czy istnieje szansa że jakikolwiek dentysta podejmie się usunięcia tego zęba w znieczuleniu miejscowym?

Odnośnik do komentarza
Gość dawidtyrka

Tak na dobrą sprawę to praktycznie każdy dentysta powinien się tego podjąć. Mimo wszystko proponowałbym trochę poszukać i wybrać tego, który wykona tak jak się należy. W końcu zęby mamy jedne na całe życie. W Lublinie jest świetna klinika. Dental na ul. Lwowskiej. Jak tylko mam problem z zębem - od razu umawiam się na wizytę. Zawsze sympatycznie i profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza

W Lublinie na Nowowiejskiego masz New Dent oni się podejmują takich rzeczy. Ja to od dziecka miałam problem z zębami, a to spuchnięte dziąsła, później próchnice, wypełnienia, aż w końcu kanałowe. Dzięki temu, że chodzę do New Dent już jakiś czas poleczyłam i poprawiłam to co mi kiedyś popsuli inni dentyści, więc bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...