Skocz do zawartości
Forum

Czy martwy ząb może boleć?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Mam problem z leczona dolna szóstką. Na początku lekarz stomatolog mówił że nie ma zapalenia miazgi, jak ból nie ustępował stwierdził że jest to zapalenie miazgi, zaczelam leczenie kanałowe. Zab bolał mnie przy nagryzaniu i piciu czegoś ciepłego i zimnego po zatruciu bolał tylko przy nagryzaniu i wtedy został dotruty. Podobno były dwa różne zapalenia w kanałach. Zaczęłam oczyszczanie. Po pierwszej wizycie ząb nadal bolał, gdy rozmawiałam z lekarzem i mówiłam że jest to dla mnie dziwne że martwy ząb nadal boli powiedział że ma prawo boleć, że nie boli mnie sam ząb a odczyn który się zadział w zębie. Teraz udało się udrożnić kanały i mam wizytę za miesiąc. Jednak ząb mnie boli... Czy to normalne? Czy mój lekarz się nie myli? Słyszałam wiele głosów że absolutnie nie powinnam go czuć co jeszcze bardziej mnie niepokoi. Bardzo proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Miałam identyczną sytuacje. Leczylam zęba kanałowo a mimo zatrucia bardzo bolal. Zmienilam dentyste i okazalo sie ze poprzednia dentystka nie przyznala sie ze kawalek igly do czyszczenia kanału ułamał się i został w srodku co powodowalo wlasnie bol przy nagryzaniu. Zęba niestety musiałam usunąć bo nie dało się tego wyciągnąć. Dodatkowo wdalo mi sie zapalenie dziąseł i przyzębia. Na internecie znalazlam art http://niemusicitoprzeszkadzac.pl/ o sposobach leczenia mojego problemu i zakupilam na próbę żel stomatologiczny sachol. Wyleczylam sie bardzo szybko ale uraz do dentystow niestety pozostal :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...