Skocz do zawartości
Forum

Problem ze szczęką


Gość Margo2905

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Margo2905

Szanowni Państwo!
Piszę, ponieważ od dłuższego czasu doświadczam pewnego problemu ze szczęką i górnymi zębami. Mam wrażenie, że w ostatnim czasie, dokładnie nie wiem od kiedy, mniej więcej od 1-2 miesięcy, moja szczęka stała się dziwnie twarda, kiedy dotykam tam ostrożnie palcem jest jak gdyby mało miejsca tam na górze, czuję niejaki ścisk. Dodam, że jest to wyczuwalne po obu stronach jamy ustnej, w dodatku położone w tych miejscach zęby tak jakby "opuściły się" - widoczna jest teraz linia dziąseł. Co może być też ważną informacją, nie dotyczy to ósemek, właściwie to tylko one stoją prosto, a pozostałe zęby, od siódmek do czwórek, schodzą w dół. Zdaję sobie sprawę z tego, że niezbędna jest konsultacja z lekarzem, jednak zapytam, co Państwo sądzą o opisanej przypadłości? Wskazuje to na jakąś chorobę, albo ma związek z tymi ósemkami? Zupełnie mnie to nie boli, jednak martwię się. Każda wiadomość będzie dla mnie na wagę złota, zdazylam się już naczytac w Internecie artykułów o nowotworach, pomyśleć, że objawy pasują i powoli tracę kontrolę nad swoimi nerwami...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...