Forum Zdrowe zęby

ortodonta Warszawa Białołęka

~milka2613

~milka2613

Hej, ktoś chodzi może do Rock Your Smile na ul. Odkrytą? Ja właśnie idę niedługo na pierwszą wizytę do dr Agnieszki Chruściel - zachęciły mnie bardzo dobre opinie o tym centrum ortodontycznym i o pani dr i mam nadzieję, że i ja dołączę niedługo do grona zadowolonych pacjentów z pięknym uśmiechem :) Zastanawiam się tylko, jaki aparat wybrać... Pewnie to mi zaproponuje lub dobierze pani dr, ale co myślicie o takim niewidocznym aparacie? Czy ktoś może się wypowiedzieć, kto taki nosi? Kusi mnie taka opcja bardzo...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ayaka23

Ayaka23

Słuchaj lekarza na pewno, on pomoże dobrać najlepszy aparat. I na możliwości finansowe bo wiadomo każdy inaczej kosztuje. A co do ortodonty to w Warszawie nie ale w Radzyminie mogę polecić (z Białołęki nie jest tam daleko) dr Mąkal w Centrum Medycznym Panorama, świetna pani doktor, ma duże doświadczenie i z trudnymi przypadkami też daje radę.

27922 ayaka23 Kobieta, 39 lat, Radom
~żaneta2727

~żaneta2727

Świetny wybór :). Rock Your Smile cieszy się renomą i b.dobrymi opiniami swoich pacjentów. Zrobiłam duży reaserch, szukając lekarza dla siebie. Ja też rozpoczynam u nich leczenie, z tym że na ul. Ostrobramskiej u dr Krakowiak.

~loraa

~loraa

Jako dziecko nie chciałam nosić aparatu na zęby. Będąc nastolatką sama poprosiłam rodziców o wizytę u ortodonty. Wybraliśmy lekarza z www.ortodontapszczyna.pl. To bardzo dobry i miły specjalista. Często chodziłam na dopasowanie aparatu. Dzięki solidnej pracy ortodonta wyprostował moje zęby.

~cynka333

~cynka333

Hej, i jak po pierwszej wizycie u pani dr Chruściel w Rock Your Smile? Moja koleżanka tam chodzi i dała mi właśnie na tę panią doktor namiar, podobno jest super specjalistką :) A jak Twoje wrażania? Ja planuję się zapisać na wizytę jakoś na początek 2019 roku, bo muszę trochę się przygotować finansowo i na pewno wyleczyć zęby, mam 2-3 ubytki.

~milka2613

~milka2613

Hej, no mam już aparat :) Postawiłam na aparat estetyczny, aby mniej rzucał się w oczy. Sama pani doktor Chruściel jest naprawdę świetnym fachowcem, lekarzem z powołaniem. Z cierpliwością odpowiada zawsze na moje "tysiąc pytań do...". Co do planu leczenia, to jestem miło zaskoczona, bo aparat będę nosić tylko rok :) Jak ktoś szuka ortodonty w Warszawie, bardzo polecam Rock Your Smile!!!

~ewelina_m30

~ewelina_m30

ja aparat ortodontyczny robiłam w centrum medycznym Corten Medic, wybrałam kryształowy bo jest bardziej estetyczny

~gość432

~gość432

Ja właśnie się przymierzam do założenia aparatu w nowym roku i szukam ortodonty i z tego co czytam, to Rock Your Smile jest świetnym miejscem, lekarze z tego centrum ortodontycznego mają b. dobre opinie, co dla mnie jest oczywiście z wiadomych względów b. ważne. Jeszcze nie wiem, który lekarz by mnie interesował, ale czytałam o aparacie lingwalnym, czy ktoś z Was może coś więcej na jego temat napisać?

~GośćWWA

~GośćWWA

Aparat lingwalny jest całkowicie niewidoczny dla otoczenia, ponieważ jest mocowany po wewnętrznej stronie zębów, natomiast to jeden z droższych typów aparatów. W kwestii ortodoncji to polecam https://ewapawlak.com.pl/ - jeżeli szukasz bardzo dobrego ortodonty z bliskich okolic dzielnicy Białołęka.

~daertyl

~daertyl

W Łomiankach niedaleko Białołęki znajduje się bardzo dobry gabinet ortodontyczny. Polecam wam się skontaktować z centrum stomatologicznym http://ortodentis.pl/ Tam na pewno będą potrafili pomóc wam i waszym zębom.