Forum Zdrowe zęby

ortodonta Warszawa Białołęka

~milka2613

~milka2613

Hej, ktoś chodzi może do Rock Your Smile na ul. Odkrytą? Ja właśnie idę niedługo na pierwszą wizytę do dr Agnieszki Chruściel - zachęciły mnie bardzo dobre opinie o tym centrum ortodontycznym i o pani dr i mam nadzieję, że i ja dołączę niedługo do grona zadowolonych pacjentów z pięknym uśmiechem :) Zastanawiam się tylko, jaki aparat wybrać... Pewnie to mi zaproponuje lub dobierze pani dr, ale co myślicie o takim niewidocznym aparacie? Czy ktoś może się wypowiedzieć, kto taki nosi? Kusi mnie taka opcja bardzo...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ayaka23

Ayaka23

Słuchaj lekarza na pewno, on pomoże dobrać najlepszy aparat. I na możliwości finansowe bo wiadomo każdy inaczej kosztuje. A co do ortodonty to w Warszawie nie ale w Radzyminie mogę polecić (z Białołęki nie jest tam daleko) dr Mąkal w Centrum Medycznym Panorama, świetna pani doktor, ma duże doświadczenie i z trudnymi przypadkami też daje radę.

27922 ayaka23 Kobieta, 38 lat, Radom
~żaneta2727

~żaneta2727

Świetny wybór :). Rock Your Smile cieszy się renomą i b.dobrymi opiniami swoich pacjentów. Zrobiłam duży reaserch, szukając lekarza dla siebie. Ja też rozpoczynam u nich leczenie, z tym że na ul. Ostrobramskiej u dr Krakowiak.

~loraa

~loraa

Jako dziecko nie chciałam nosić aparatu na zęby. Będąc nastolatką sama poprosiłam rodziców o wizytę u ortodonty. Wybraliśmy lekarza z www.ortodontapszczyna.pl. To bardzo dobry i miły specjalista. Często chodziłam na dopasowanie aparatu. Dzięki solidnej pracy ortodonta wyprostował moje zęby.

~cynka333

~cynka333

Hej, i jak po pierwszej wizycie u pani dr Chruściel w Rock Your Smile? Moja koleżanka tam chodzi i dała mi właśnie na tę panią doktor namiar, podobno jest super specjalistką :) A jak Twoje wrażania? Ja planuję się zapisać na wizytę jakoś na początek 2019 roku, bo muszę trochę się przygotować finansowo i na pewno wyleczyć zęby, mam 2-3 ubytki.

~milka2613

~milka2613

Hej, no mam już aparat :) Postawiłam na aparat estetyczny, aby mniej rzucał się w oczy. Sama pani doktor Chruściel jest naprawdę świetnym fachowcem, lekarzem z powołaniem. Z cierpliwością odpowiada zawsze na moje "tysiąc pytań do...". Co do planu leczenia, to jestem miło zaskoczona, bo aparat będę nosić tylko rok :) Jak ktoś szuka ortodonty w Warszawie, bardzo polecam Rock Your Smile!!!