Forum Zdrowe zęby

Ból zęba głównie w nocy

~Bo0o0

~Bo0o0

Czy spotkaliście się z sytuacją w której ząb boli Was tylko w nocy? Niestety taka dolegliwość mnie ostatnio dotknęła i nie wiem co o tym myśleć.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~MaryniczkA

~MaryniczkA

Ja zawsze byłam zdania, że jak coś się dzieje z zębem to będzie boleć cały czas. No ale może się mylę - nie wiem.

~LulkAA

~LulkAA

Hmmm... dziwna sprawa. Nie spotkałam się nigdy z takim czymś. A może przy szczotkowaniu zębów wieczorem coś naruszasz i później Ci to doskwiera?

~Bo0o0

~Bo0o0

Nie wydaje mi się, że zależne byłoby to od mycia zębów. Ból pojawia się po jakimś czasie w nocy. Jak bym coś naruszał podczas szczotkowania to powinno od razu się objawiać bólem. Tak mi się przynajmniej wydaje.

~Batt

~Batt

Nie wiem po co to gdybanie na forum. Nie lepiej pójść do stomatologa?!

~IzaaK

~IzaaK

Trochę Ci się dziwię bo przecież zawód stomatologa powstał z myślą o leczeniu dolegliwości związanych z zębami. Sprostuj mnie jeżeli się mylę.

~ChiliPapp

~ChiliPapp

Polecam odwiedzić dentystę. Przyczyn może być wiele. Ja obstawiam, że to zapalenie miazgi zęba. Im wcześniej pójdziesz tym mniejsze będziesz miał wydatki związane z leczeniem

~Gabinet Steczko

~Gabinet Steczko

Przy tego typu nocnych bólach zęba konieczna jest wizyta u stomatologa w celu wykluczenia stanów zapalnych. Bardzo często potrzebne jest leczenie kanałowe. Szybka kontrola w gabinecie na pewno rozwiąże Pani problem związany z bólem, jak również może uchronić przed groźnymi powikłaniami. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Pozdrawiam,
Stomatologia Steczko
http://www.steczkodentysta.pl

~kuchareczkaaa

~kuchareczkaaa

Ze względu na to że dość często mam problemy z zapaleniem dziaseł i zęby bolą wtedy za dnia i w nocy... musze bardzo dbac o jamę ustną. Na problemy stosuje wg porad z internetu http://niemusicitoprzeszkadzac.pl/ sachol zel stomatologiczny. Jesli nic ci nie pomaga to zamiast siedziec na forum umów się do dentysty :D