Forum Zdrowe zęby

Wybielanie bardzo żółtych zębów

~KaskaMala

~KaskaMala

Cześć, moim problemem są żółte zęby. Zastanawiam się nad wybielaniem jednak mam obawy czy w związku z tym, że moje zęby są naprawdę żółte uzyskam efekt prawdziwej bieli. Prawdopodobnie kolor zębów odziedziczyłam w genach niestety. Czy wybielanie w moim przypadku zębów do poziomu śnieżno białych zębów jest możliwe, a jeśli tak to jaki sposób wybielania wybrać ? Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~autorka.m

~autorka.m

Witaj, wybielanie to rozjaśnianie zębów, a nie farbowanie. U każdego efekt może być inny. Jeśli masz naprawdę żółte zęby to myślę, że warto wybrać się do dobrego dentysty i spróbować powalczyć o śnieżno biały uśmiech.

~cPolusia

~cPolusia

Decydując się na taki zabieg powinnaś wiedzieć, że wybielanie to zabieg dosyć kosztowny, ingerujący w strukturę zęba, często musi być powtarzany, a aby efekt dłużej się utrzymywał i był lepszy musisz utrzymywać higienę jamy ustnej na naprawdę wysokim poziomie.

~KaskaMala

~KaskaMala

Co do kosztów to jestem ich świadoma i przygotowana jednak nie chciałabym wybielać zębów kosztem ich osłabienia czy coś ...

~cPolusia

~cPolusia

Mam nadzieję, że mnie źle nie zrozumiałaś. W żadnym wypadku nie chcę aby moja wypowiedz odwodziła Cię od podjęcia wybielania. Chciałabym abyś tylko była świadoma i wybrała najbezpieczniejszą jednocześnie skuteczną metodę. Pasty, sodę oczyszczoną itd. sobie odpuść i wykonaj to profesjonalnie u specjalisty.

~Ja900

~Ja900

Nie będę komentować takich wypowiedzi jak powyższa bo szkoda nerwów - nie wiem co miała wnieść ta odpowiedź do całego tematu.

Odnosząc się do właściwego wątku podejście jak najbardziej odpowiednie. Przed podejmowaniem takich decyzji trzeba być świadomym. Dobry lekarz z pewnością i tak poinformowałby Cię o wszystkich za i przeciw i jeśli byłoby jakieś przeciwwskazanie dla ciebie rzez które nie możesz wykonać zabiegu wybielanie nie zrobiłby tego. Dlatego kluczowe jest wybranie odpowiedniego lekarza stomatologa.

~KaskaMala

~KaskaMala

Jestem z Krakowa i chciałabym znaleźć najlepsze miejsce gdzie wykonują profesjonalne wybielanie. Czy ktoś może polecić jakiegoś stomatologa ?

~Manammana

~Manammana

Ja jestem z innych rejonów więc co do miejsca nie pomogę natomiast także polecę profesjonalny gabinet. Przechodziłem przez wiele metod domowych i żadna nie była satysfakcjonująca a tym bardziej bezpieczna. Koniec końców i tak wylądowałem na fotelu stomatologicznym :)

~alfabeti

~alfabeti

Jak jesteś z Krakowa to ja mogę Tobie zaproponować usługi gabinetu stomatologicznego Steczko. Leczę się u nich już od kilku lat, a właśnie w zeszłym miesiącu zdecydowałam się na wybielanie. Nie było żadnych powikłań czy dyskomfortu za to efekt piorunujący. Gorąco zachęcam.

~KaskaMala

~KaskaMala

W takim razie działam. Jestem zdeterminowana i przekonana, że się uda. Dziękuję wszystkim

~onkaY

~onkaY

Tylko seria lewatyw może wybielić wasze zaniedbane i nie myte zęby.

~Ania Kałużna

~Ania Kałużna

Cześć :) Ja stosowałam iBright Zobacz Preparat iBrighti faktycznie muszę powiedzieć że preparat spełnił moje najśmielsze oczekiwania. Testowałam kilka ale ten przyniósł pożądane efekty z czego jestem bardzo zadowolona :-) pozdrawiam Anka

~onkaY

~onkaY

Cześć :) Ja stosowałam lewatywe Zobacz lewatywa faktycznie muszę powiedzieć żelewatywa spełniła moje najśmielsze oczekiwania. Testowałam kilka ale ten przyniósł pożądane efekty z czego jestem bardzo zadowolona :-) pozdrawiam Anka