Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie bardzo żółtych zębów


Gość KaskaMala

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KaskaMala

Cześć, moim problemem są żółte zęby. Zastanawiam się nad wybielaniem jednak mam obawy czy w związku z tym, że moje zęby są naprawdę żółte uzyskam efekt prawdziwej bieli. Prawdopodobnie kolor zębów odziedziczyłam w genach niestety. Czy wybielanie w moim przypadku zębów do poziomu śnieżno białych zębów jest możliwe, a jeśli tak to jaki sposób wybielania wybrać ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość autorka.m

Witaj, wybielanie to rozjaśnianie zębów, a nie farbowanie. U każdego efekt może być inny. Jeśli masz naprawdę żółte zęby to myślę, że warto wybrać się do dobrego dentysty i spróbować powalczyć o śnieżno biały uśmiech.

Odnośnik do komentarza

Decydując się na taki zabieg powinnaś wiedzieć, że wybielanie to zabieg dosyć kosztowny, ingerujący w strukturę zęba, często musi być powtarzany, a aby efekt dłużej się utrzymywał i był lepszy musisz utrzymywać higienę jamy ustnej na naprawdę wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że mnie źle nie zrozumiałaś. W żadnym wypadku nie chcę aby moja wypowiedz odwodziła Cię od podjęcia wybielania. Chciałabym abyś tylko była świadoma i wybrała najbezpieczniejszą jednocześnie skuteczną metodę. Pasty, sodę oczyszczoną itd. sobie odpuść i wykonaj to profesjonalnie u specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Nie będę komentować takich wypowiedzi jak powyższa bo szkoda nerwów - nie wiem co miała wnieść ta odpowiedź do całego tematu.

Odnosząc się do właściwego wątku podejście jak najbardziej odpowiednie. Przed podejmowaniem takich decyzji trzeba być świadomym. Dobry lekarz z pewnością i tak poinformowałby Cię o wszystkich za i przeciw i jeśli byłoby jakieś przeciwwskazanie dla ciebie rzez które nie możesz wykonać zabiegu wybielanie nie zrobiłby tego. Dlatego kluczowe jest wybranie odpowiedniego lekarza stomatologa.

Odnośnik do komentarza
Gość Manammana

Ja jestem z innych rejonów więc co do miejsca nie pomogę natomiast także polecę profesjonalny gabinet. Przechodziłem przez wiele metod domowych i żadna nie była satysfakcjonująca a tym bardziej bezpieczna. Koniec końców i tak wylądowałem na fotelu stomatologicznym :)

Odnośnik do komentarza

Jak jesteś z Krakowa to ja mogę Tobie zaproponować usługi gabinetu stomatologicznego Steczko. Leczę się u nich już od kilku lat, a właśnie w zeszłym miesiącu zdecydowałam się na wybielanie. Nie było żadnych powikłań czy dyskomfortu za to efekt piorunujący. Gorąco zachęcam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...