Skocz do zawartości
Forum

Operacja szczęki


Gość Agnieszka1199

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka1199

Dzień dobry,
Ponad rok temu zdjęłam aparat ortodontyczny. Moja wada polegała na wysunięciu górnej szczęki, a cofnięciu dolnej. Różnica między górnymi i dolnymi zębami wynosiła 1cm. Mój profil twarzy wyglądał okropnie, długa twarz z cofniętą brodą skierowaną totalnie w dół jak i również cofniętą dolna wargą (dodam, że mam małe wypukłe - przez wadę? usta), wysunięty długi szpiczasty nos oraz uwypuklenie twarzy na wysokości nosa, przy tym brak widoczności kości policzkowych. Po wyleczeniu aparatem moja twarz nic się nie zmieniła, nadal wszystko jest cofnięte i szpiczaste. Bardzo jestem zdołowana swoim wyglądem. W Internecie znalazłam fora na temat wad szczęki, dlatego postanowiłam zapisać się do chirurga szczękowo-twarzowego na nfz do Białegostoku do dr Borysa. Wizytę mam w połowie sierpnia. Mam natomiast problem, ponieważ do wizyty jest mi potrzebne skierowanie, wyciski szczęki oraz plan leczenia. Skierowanie zapewne wypisałby lekarz rodzinny, zaś skąd mam wziąć wyciski oraz plan leczenia, skoro już dawno zakończyłam przygodę z aparatem? Czy w ogóle to dobrze, że zapisałam się do tego lekarza, może lepiej byłoby prywatnie gdzieś w Warszawie bądź do jakiegoś plastyka? Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...