Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ból kolana nie mija?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu skakaliśmy przez kozła na wf-ie. Wylądowałam na tyle niefortunnie, że nie mogłam wyprostować ani maksymalnie zgiąć prawego kolana. Myślałam, że wszystko przejdzie samo (tak jak każda moja 'kontuzja'), ale po tygodniu kuśtykania i odczuwania bólu zdecydowałam się na wizytę u ortopedy. Lekarz zlecił mi prześwietlenie. Po obejrzeniu zdjęcia mojego kolana stwierdził, że nic tu nie ma i nic mi nie będzie, po czym przepisał maść oraz dopiero po upomnieniu się wypisał zwolnienie od wychowania fizycznego. Minął tydzień od wizyty i stosowania maści, ale nie widzę żadnych zmian w stanie mojego kolana. Każda próba wyprostowania nogi kończy się mocnym drżeniem całej nogi oraz bólem w okolicach prawej, spodniej strony prawego kolana. Oprócz tego, moja stopa zamiast znajdować się w pozycji równoległej do lewej stopy, jest lekko przekręcona do zewnątrz. Po urazie układa mi się tak cały czas. I z tego powodu wysuwa się moje pytanie. Czy rzeczywiście kontuzja mi przejdzie, a ja nie mam się o co martwić? Bo szczerze mówiąc, zaczynam się trochę obawiać, że może to być coś poważnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...