Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego dentysta nie może mi odbudować zęba?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dentysta nie może mi odbudować zęba po leczeniu próchnicy, ząb już był poprawiany kilka razy i za każdym razem po korekcie ,jest coraz gorzej. Po okołu 2 tygodniach chodzenia z otwarta buzią, bo zeby się nie łącza prawidłowo w zgryzie zaczeły mnie bardzo bolec wszystkie zęby , a te z przodu są już tak tkliwe ,że nie mogę wytrzymać. Dostaję już jakiś przykurczy szczęki. Nie mogę spać i jeść, bo uderzam przednimi zębami o siebie szczęka nie może się ustawić . Co teraz mam zrobić, jestem już w tragicznym stanie . Czy to jest normalne aby dentysta nie mógł sobie poradzić z odbudowa zęba aby dopasować go do zgryzu ...i doprowadzić pacjenta do takiego stanu ? Co mi dolega ,dlaczego tak bolą mnie wszystkie zęby ... gdzie teraz mam szukać pomocy ???

Odnośnik do komentarza

Widocznie jest to problematyczny zab. Nie wiem czy wiesz ale nie każdy ząb jest do odbudowania, nie z każdym mozna sobie tak łątwo poradzić. Wiem ponieważ męczyłam się z dolną szóstką. I wiesz co?W koncu było konieczne jej wyrwanie, niestety ale o ile bardzo chciałam tego uniknąć to po prostu nie mogłam...
Zdecydowałam się na wstawienie implantu. Jesli będziesz miał taką konieczność to mogę Ci polecić dobry gabinet w Krakowie, w którym jest wlaśnie taka opcja:
https://studiose.med.pl/implanty/

Rozwiazanie może takie tanie nie jest ale odzyskałam swojego zęba.

Odnośnik do komentarza

Dziwne, że nie chce ci odbudować, może po prostu warto poszukać kogoś lepszego? U mnie w Lublinie świetny jest Dental na Lwowskiej, fajni, rzeczowi ludzie tam pracują, bardzo profesjonalni i pomocni. Nie wyobrażam sobie, że odówiliby mi takiego zabiegu, no nie ma szans.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...