Forum Zdrowe zęby

Dlaczego dentysta nie może mi odbudować zęba?

~j...l

~j...l

Witam. Dentysta nie może mi odbudować zęba po leczeniu próchnicy, ząb już był poprawiany kilka razy i za każdym razem po korekcie ,jest coraz gorzej. Po okołu 2 tygodniach chodzenia z otwarta buzią, bo zeby się nie łącza prawidłowo w zgryzie zaczeły mnie bardzo bolec wszystkie zęby , a te z przodu są już tak tkliwe ,że nie mogę wytrzymać. Dostaję już jakiś przykurczy szczęki. Nie mogę spać i jeść, bo uderzam przednimi zębami o siebie szczęka nie może się ustawić . Co teraz mam zrobić, jestem już w tragicznym stanie . Czy to jest normalne aby dentysta nie mógł sobie poradzić z odbudowa zęba aby dopasować go do zgryzu ...i doprowadzić pacjenta do takiego stanu ? Co mi dolega ,dlaczego tak bolą mnie wszystkie zęby ... gdzie teraz mam szukać pomocy ???

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~basia223

~basia223

polecam ci jakiegoś innego dentystę. popytaj znajomych to od nich możesz dowiedzieć się najwiecej

~MałgorzataMir

~MałgorzataMir

Ja również polecam zmienić dentystę ,jakaś porażka. W lux dent nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją. ~Naprawdę ,jeszcze sobie krzywdę zrobisz. Wrocław dysponuje dobrymi specjalistami,myśle,że nie zawiodą a przede wszystkim pomogą !

~daertyl

~daertyl

Wybranie się do innego gabinetu stomatologicznego wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli mieszkasz w Opolu lub okolicach to wybierz się do http://rodentia.opole.pl/ Tam na pewno spotkasz się z profesjonalną obsługą.