Forum Zdrowe zęby

Dlaczego dentysta nie może mi odbudować zęba?

~j...l

~j...l

Witam. Dentysta nie może mi odbudować zęba po leczeniu próchnicy, ząb już był poprawiany kilka razy i za każdym razem po korekcie ,jest coraz gorzej. Po okołu 2 tygodniach chodzenia z otwarta buzią, bo zeby się nie łącza prawidłowo w zgryzie zaczeły mnie bardzo bolec wszystkie zęby , a te z przodu są już tak tkliwe ,że nie mogę wytrzymać. Dostaję już jakiś przykurczy szczęki. Nie mogę spać i jeść, bo uderzam przednimi zębami o siebie szczęka nie może się ustawić . Co teraz mam zrobić, jestem już w tragicznym stanie . Czy to jest normalne aby dentysta nie mógł sobie poradzić z odbudowa zęba aby dopasować go do zgryzu ...i doprowadzić pacjenta do takiego stanu ? Co mi dolega ,dlaczego tak bolą mnie wszystkie zęby ... gdzie teraz mam szukać pomocy ???

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~basia223

~basia223

polecam ci jakiegoś innego dentystę. popytaj znajomych to od nich możesz dowiedzieć się najwiecej

~MałgorzataMir

~MałgorzataMir

Ja również polecam zmienić dentystę ,jakaś porażka. W lux dent nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją. ~Naprawdę ,jeszcze sobie krzywdę zrobisz. Wrocław dysponuje dobrymi specjalistami,myśle,że nie zawiodą a przede wszystkim pomogą !

~daertyl

~daertyl

Wybranie się do innego gabinetu stomatologicznego wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli mieszkasz w Opolu lub okolicach to wybierz się do http://rodentia.opole.pl/ Tam na pewno spotkasz się z profesjonalną obsługą.

~rennaz

~rennaz

Wszystko zależy od stomatologa i jego kompetencji.. Jak szukasz kogoś sprawdzonego to zerknij na klinikę stomatologiczną Multimed http://bezbolesnie.pl/. Chodzę do nich z córką i póki co - nie narzekam.

~regeran

~regeran

Zawsze warto mieć kontakt do sprawdzonego specjalisty, do którego można się wybrać każdym problemem. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina to skontaktujcie się z https://przychodniadental.pl/ Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc stomatologiczną.

~Elżbieta58

~Elżbieta58

Ja również polecam zmiane dentysty. Osobiście polecam dr Macieja Lepszego, przyjmuje w Scandinavian Clinic w Krakowie. Jest rewelacyjny!

~Zaberke

~Zaberke

Widocznie jest to problematyczny zab. Nie wiem czy wiesz ale nie każdy ząb jest do odbudowania, nie z każdym mozna sobie tak łątwo poradzić. Wiem ponieważ męczyłam się z dolną szóstką. I wiesz co?W koncu było konieczne jej wyrwanie, niestety ale o ile bardzo chciałam tego uniknąć to po prostu nie mogłam...
Zdecydowałam się na wstawienie implantu. Jesli będziesz miał taką konieczność to mogę Ci polecić dobry gabinet w Krakowie, w którym jest wlaśnie taka opcja:
https://studiose.med.pl/implanty/

Rozwiazanie może takie tanie nie jest ale odzyskałam swojego zęba.