Skocz do zawartości
Forum

Leczenie kanałowe czy lepsze wyrwanie zęba?


Gość Perski9

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
jestem przed takim właśnie dylematem – ząb już mnie tak boli, że jestem zdesperowany. Chcę jak najszybciej się pozbyć problemu. Wizytę mam jednak za 4 dni. Do tego czasu w głowie pojawiły mi się pomysł czy nie lepiej go iść usunąć. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

oczywiście ,ze lepsze kanałowe leczenie zęba. No chyba ,ze ząb się już do niczego nie nadaje , to wtedy tak . Wtedy nic innego nie pozostaje jak tylko wyrwać zęba . Jakiś miesiąc temu mialam usuwaną ósemkę - z tym ze ona była zatrzymana w gabinecie ratynscy dental clinic . Tydzień czasu nie moglamnic cięzkiego dźwigać .

Odnośnik do komentarza

hehe,ja ci odpowiem troche inaczej.mi dentystka tak dlugo leczyla zab kanalowo ze swobodnie moglbym implant sobie zrobic (chodzilem prywatnie).a jak chodzisz panstwowo to pewnie ze lecz a przeciwbolowe tabletki ci musza przepisac jak poprosisz.zreszta chyba mozna "zaklepac"zab do leczenia kanalowego zeby nie bolal.

Odnośnik do komentarza
Gość Janek67

Po pierwsze wizyta u dentysty. Po drugie moim zdaniem lepiej ratować niż wyrywać. No chyba,że to ósemka. Sam mialem zepsutą i chociaż lekarz z cmp dent powiedział, że może mi ją wyleczyć ja się zdecydowałem na usunięcie, bo wyrosła w bardzo niefortunnym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się ze każde leczenie własnego zęba jest najlepszym rozwiązaniem. Zresztą to powinien juz stomatolog stwierdzić. Ja chodze do Ratyńscy Dental Clinic w Warszawie ,bardzo dobra klinika stomatologiczna i tam to już lekarz podejmuje decyzję o leczeniu a ja wierzę że taki właśnie wybór jest właściwy.Pozwólmy dentyście zadecydować w takiej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Gość zośka.bbc

Moim zdaniem, jeśli tylko można uratować zęba, to nie zastanawiaj się i lecz go kanałowo. Nie usuwaj. Ja dzięki drowi Jasińskiemu z Dent SM w Warszawie ocaliłam 2 zęby. W ich miejsce musiałabym wstawić implant, a to dla mnie byłby za duży wydatek...

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego w jakim stanie jest ząb. Najlepiej byłoby udać się do stomatologa, które dokładnie go obejrzy i zaproponuje jakieś rozwiązanie. Być może ząb da się jeszcze uratować. Jak mieszkasz w Lublinie to umów się na wizytę w Dentalu na Lwowskiej. Już sporo zębów mi odratowali.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.06.2019 o 18:09, Gość zośka.bbc napisał:

Moim zdaniem, jeśli tylko można uratować zęba, to nie zastanawiaj się i lecz go kanałowo. Nie usuwaj. Ja dzięki drowi Jasińskiemu z https://edclinic.pl/uslugi/leczenie-kanalowe-torun/ w Toruniu ocaliłam 2 zęby. W ich miejsce musiałabym wstawić implant, a to dla mnie byłby za duży wydatek...

Fakt to świetny specjalista

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.06.2019 o 12:17, Gość jetmar napisał:

Najlepiej dać to ocenić specjaliście. Jeżeli mieszkacie w okolicach Katowic to polecam wam wybrać się do http://implantytorun.pl/kanalowe-leczenie-zeba-pod-mikroskopem/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą stomatologiczną. Tam wyleczyli moje zęby.

Moje zęby też! Teraz mam piękny uśmiech!

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2018 o 17:10, Gość FreeWoman napisał:

oczywiście ,ze lepsze kanałowe leczenie zęba. No chyba ,ze ząb się już do niczego nie nadaje , to wtedy tak . Wtedy nic innego nie pozostaje jak tylko wyrwać zęba . Jakiś miesiąc temu mialam usuwaną ósemkę - z tym ze ona była zatrzymana w gabinecie ratynscy dental clinic . Tydzień czasu nie moglam nic cięzkiego dźwigać .

ale zatrzymali ja w gabinecie czy była zatrzymana i usnęli ją w gabinecie ?

Odnośnik do komentarza

Niedawno zapisałam się na chirurgiczne wyrywanie zęba, którego nie dało się już wyleczyć do https://olmedical.eu/ . Na początku bardzo się obawiałam tego zabiegu, ale na miejscu okazało się, że nie mam czego. Doktor Tomasz Olek do którego trafiłam ma świetny kontankt z pacjentem przez co tak mnie zagadał, że przestałam myśleć o zabiegu, a nawet nie odczuwałam żadnego bólu czy dyskomfortu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...