Forum Zdrowe zęby

Leczenie kanałowe czy lepsze wyrwanie zęba?

~Perski9

~Perski9

Witajcie,
jestem przed takim właśnie dylematem – ząb już mnie tak boli, że jestem zdesperowany. Chcę jak najszybciej się pozbyć problemu. Wizytę mam jednak za 4 dni. Do tego czasu w głowie pojawiły mi się pomysł czy nie lepiej go iść usunąć. Co o tym myślicie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~narwikk

~narwikk

Faktycznie Cię desperacja wzięła. Nie możesz po prostu iść do gabinetu i powiedzieć, że masz taki ból, że nie wytrzymasz?

~pplords

~pplords

No więc właśnie... po co się męczyć. Jak powiesz, że przychodzić z bólem to Cię między pacjentami wezmą. Albo jakość zaradzą do kolejnej wizyty.

~Perski9

~Perski9

Bardzo śmieszne z tymi tabletkami. W każdym razie już tak boli, że normalnie nie mogę funkcjonować. Desperacko nawet bym poszedł usunąć ząb.

~FreeWoman

~FreeWoman

oczywiście ,ze lepsze kanałowe leczenie zęba. No chyba ,ze ząb się już do niczego nie nadaje , to wtedy tak . Wtedy nic innego nie pozostaje jak tylko wyrwać zęba . Jakiś miesiąc temu mialam usuwaną ósemkę - z tym ze ona była zatrzymana w gabinecie ratynscy dental clinic . Tydzień czasu nie moglamnic cięzkiego dźwigać .

~miks

~miks

hehe,ja ci odpowiem troche inaczej.mi dentystka tak dlugo leczyla zab kanalowo ze swobodnie moglbym implant sobie zrobic (chodzilem prywatnie).a jak chodzisz panstwowo to pewnie ze lecz a przeciwbolowe tabletki ci musza przepisac jak poprosisz.zreszta chyba mozna "zaklepac"zab do leczenia kanalowego zeby nie bolal.

~pplords

~pplords

No dlatego zadzwoń do swojego gabinetu i powiedz, że nie możesz wytrzymać to Cię wtedy przyjmą.

~glostka

~glostka

Albo skorzystaj z usług innego gabinetu. Ja Ci mogę polecić gabinet Steczko – www.steczkodentysta.pl – świetni specjaliści. Na prawdę mogę polecić.

~Perski9

~Perski9

Dobra – chyba tak zrobię jak piszecie. Nie mogę już z tym bólem wytrzymać.

~HansHans1

~HansHans1

Zrób sobie superlewatywę z 50l mydlin to ból przejdzie.
/////////////////////////////////////////////////////

~Janek67

~Janek67

Po pierwsze wizyta u dentysty. Po drugie moim zdaniem lepiej ratować niż wyrywać. No chyba,że to ósemka. Sam mialem zepsutą i chociaż lekarz z cmp dent powiedział, że może mi ją wyleczyć ja się zdecydowałem na usunięcie, bo wyrosła w bardzo niefortunnym miejscu.