Forum Zdrowe zęby

Leczenie kanałowe

~w...l

~w...l

Witam, dzisiaj byłam u dentysty. Borował mi zęba a następnie włożył lekarstwo na 3 miesiące. Powiedział że jeżeli w tym czasie ząb zacznie mnie boleć to zostaje leczenie kanałowe a jeżeli nie to za te 3 miesiące zobaczymy co się da zrobić. Jakie są szanse że nie trzeba będzie leczyć tego zęba kanałowo?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~irman

~irman

To specjalista decyduje czy leczenie kanałowe jest potrzebne. Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu to polecam ci wybrać się do placówki stomatologicznej http://uram-med.com.pl/ Tam pracują doświadczone osoby, które zajmują się leczeniem kanałowym.

~Nivelum22

~Nivelum22

To lekarstwo na 3 miesiące to jest tzw tlenek cynku. Ma on właściwości odkażające. Także w sumie dobrze zrobił. A jak nie będzie Ci się cos pobobało u twojego dentysty, to przecież możesz zawsze zmienić gabinet :) Jak jesteś z Zielonej Góry, to tutaj jest taki gabinet https://jbclinic.pl/stomatologia/ osobiście nie byłam tutaj jeszcze, przez przypadek się dowiedziałam z internetu.

~marcindejor29

~marcindejor29

Ciężko to ocenić przez internet.. Wszystko zależy od tego - w jakim stanie jest ząb. Swego czasu miałem robiłem kanałowe w https://www.codziennastomatologia.pl/ . Sporo osób straszyło mnie bólem, lecz wcale nie było tak źle - serio. Trzeba wziąć pod uwagę, że taki zabieg zawsze jest wykonywany pod znieczuleniem. 2 dni później było już po bólu.

~KasiaM58

~KasiaM58

Leczenie kanalowe to nie koniecznie ból, bo do tej pory tak myślałam, dopóki nie trafiłam w ręce dr Macieja Lepszego. Świetny lekarz, super wszystko tłumaczy, krok po kroku, ale najwazniejsze jest to, że każda wizyta u niego - bez bólu. Chodze do niego dokładnie od roku i od roku nie boje się dentysty :D :D :D Polecam! Mnie przyjmował w Scandinavian Clinic.

~vent

~vent

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym specjalistom, u którego będziemy przechodzić leczenie kanałowe. Ja od siebie mogę wam polecić centrum stomatologiczne http://stomatologia-jankowscy.pl/ Tam na pewno otrzymacie niezbędną pomoc.

miafora

miafora

Nie ma też co tak obawiać się kanałowego. Obecnie jest to znikomy ból.

255739 miafora Kobieta, 24 lata, Toruń
~Werka17

~Werka17

Leczenie kanałowe nie jest takie straszne. Wystarczy wybrać dobrego dentystę. My całą rodziną korzystamy z opieki stomatologicznej w Eurodental w Warszawie.