Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje możliwość zrobić implant zęba na NFZ?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie implanty zrobili mojemu tacie w Dental Fraternity na Powsinie. Klinika z dobrymi specjalistami sama się tam leczę i jestem również zadowolona. Mają odpowiednie podejście do pacjenta i świetnie zorganizowany personel pomocniczy. Opiekun przypomina mi o terminach wizyt i omawia ze mną sposób i koszty leczenia. Spokojnie można się do nich zgłosić znają się na swojej pracy i są skuteczni.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie, a nawet jeśli to pewnie się długo czeka i/lub jakość implantu nie będzie wysoka... Lepiej już naprawdę zrobić w prywatnym gabinecie/klinice. Ja Ci moge doradzić Centrodent w Koninie- Sama u nich robiłam implant. I plus jest tak że można płacić ratami.

Odnośnik do komentarza

Niestety ale nie ma takiej możliwości. W ogóle stomatologia jest niedofinansowana i często trudno jest dostac się na standardowe leczenie zachowawcze. A co dopiero pisać tutaj o implantach stomatologicznych! 

Od siebie polecam ten gabinet w Warszawie:

https://odent.pl/oferta/implanty/

Założenie implanta nie kosztuje tam tak dużo, a sama jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Zakładałam tam implanty dobre 3 lata temu, już się do nich przyzwyczaiłam. Nic się z nimi nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...