Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób mieć ładne zęby?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Moje zęby są w strasznym stanie, mam Krzywe jedynki, jedna jest wysunięta do przodu. Chcąc je wyleczyć przed ortodontą udałam się do dentysty na NFZ. Mam bardzo dużo ubytków, co wiąże się z ich plombowanie. Dentysta odradził mi plomby amalgmatowe, ponieważ podobno są niebezpieczne przy aparacie. Przy moich ubytkach nie stać mnie, aby wszystkie były białe. Co w takiej sytuacji mam robić?

Odnośnik do komentarza
Gość gośka78

Zależy w czym problem... U mnie za "brzydki" uśmiech odpowiadały stłoczenia zębów, w efekcie krzywe były, do tego kamień i kolor (żółte). Dlatego postanowiłam zacząć od początku i wyprostować zęby. Aktualnie noszę aparat już prawie rok, leczę się w Rock Your Smile u dr Borzymowskiej-Sawickiej i efekty są naprawdę widoczne. Dzięki regularnej higienizacji udało się wyeliminować kamień i troszkę zmienić na plus (rozjaśnić) zęby. Po zakończonym leczeniu ortodontycznym mam zamiar zrobić sobie wybielanie. Najlepiej udać się do dobrego stomatologa lub ortodonty, który Ci powie, co należałoby zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...