Forum Zdrowe zęby

Kraków - stomatolog

~Gąsieniczka

~Gąsieniczka

Potrzebuję namiarów na stomatologa który ma na wyposażeniu rtg żeby mnie nigdzie nie odsyłali i mikroskop. Poszłam z problemowym zębem źle leczonym kanałowo do jednego z gabinetów w mojej okolicy który wyglądał bardzo przyzwoicie a okazało się, że wyposażenie jest marne i musiałabym biegać między miejscami żeby mieli ogląd na sytuację a koniec końców i tak wszystko by było robione jak w pierwszym tym koszmarnym gabinecie w którym nie umieli przez 4 wizyty oczyścić jednego kanału. Chciałabym uniknąć powtórki z rozrywki.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~szkoleniowiec

~szkoleniowiec

to się chyba rvg nazywa, bo to cyfrowy rentgen na miejscu. też miałem problem z kanałami i mi w trzecim gabinecie dopiero zrobili ale i tak nie powiem gdzie bo nie polecam. niby czysto a mi babka założyła chuste która leżała wymięta rzucona luzem na szafkę (i siedzisz pół godziny się zastanawiasz kto ją wcześniej obślinił), niby ząb zrobiony a czułem jakby mi ktoś robił przeszczep mózgu a nie zęba, niby dentysta wie co robi a w międzyczasie sobie wisi na prywatnym telefonie w rękawiczkach które pcha mi do buzi później... ehhh, dajcie namiary na kogoś kompetentnego bo splajtuje zanim sam znajdę.

~Krejzi63

~Krejzi63

O masakra :/ Z lekarzy dentystów polecam pana dr Tomasza Dohnala ze Stomatologii Cichoń. Bardzo dobry lekarz. Wybieram się w poniedziałek . Tzn mialam wizytę na 11 lipca , ale coś mnie coraz bardziej boli ząb . A ja już bóle przerabiałam i nie mam zamiaru znów tak cierpieć by chodzic po ścianach.

~Kalinkaaa

~Kalinkaaa

Spróbuj w Lux Med. Tam mają dobrych specjalistów. Dodatkowo dla swoich klientów z Krakowa i Warszawy mają teraz promocję na pakiet stomatologiczny Komfort. Za niewielką dopłatą można mieć kompleksową opiekę stomatologiczną i zdrowy uśmiech.