Skocz do zawartości
Forum

Kraków - stomatolog


Gość Gąsieniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gąsieniczka

Potrzebuję namiarów na stomatologa który ma na wyposażeniu rtg żeby mnie nigdzie nie odsyłali i mikroskop. Poszłam z problemowym zębem źle leczonym kanałowo do jednego z gabinetów w mojej okolicy który wyglądał bardzo przyzwoicie a okazało się, że wyposażenie jest marne i musiałabym biegać między miejscami żeby mieli ogląd na sytuację a koniec końców i tak wszystko by było robione jak w pierwszym tym koszmarnym gabinecie w którym nie umieli przez 4 wizyty oczyścić jednego kanału. Chciałabym uniknąć powtórki z rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Gość szkoleniowiec

to się chyba rvg nazywa, bo to cyfrowy rentgen na miejscu. też miałem problem z kanałami i mi w trzecim gabinecie dopiero zrobili ale i tak nie powiem gdzie bo nie polecam. niby czysto a mi babka założyła chuste która leżała wymięta rzucona luzem na szafkę (i siedzisz pół godziny się zastanawiasz kto ją wcześniej obślinił), niby ząb zrobiony a czułem jakby mi ktoś robił przeszczep mózgu a nie zęba, niby dentysta wie co robi a w międzyczasie sobie wisi na prywatnym telefonie w rękawiczkach które pcha mi do buzi później... ehhh, dajcie namiary na kogoś kompetentnego bo splajtuje zanim sam znajdę.

Odnośnik do komentarza

O masakra :/ Z lekarzy dentystów polecam pana dr Tomasza Dohnala ze Stomatologii Cichoń. Bardzo dobry lekarz. Wybieram się w poniedziałek . Tzn mialam wizytę na 11 lipca , ale coś mnie coraz bardziej boli ząb . A ja już bóle przerabiałam i nie mam zamiaru znów tak cierpieć by chodzic po ścianach.

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinkaaa

Spróbuj w Lux Med. Tam mają dobrych specjalistów. Dodatkowo dla swoich klientów z Krakowa i Warszawy mają teraz promocję na pakiet stomatologiczny Komfort. Za niewielką dopłatą można mieć kompleksową opiekę stomatologiczną i zdrowy uśmiech.

Odnośnik do komentarza
Gość katrina8080

Jeśli chodzi o leczenie zębów w Krakowie, polecam Ci szczerze klinikę Luxdentica. Mają tam świetnych lekarzy, ja akurat leczyłam się u dr Klimeckiej. Dodatkowo nowocześnie wyposażone gabinety, leczenie nic nie boli, atmosfera jest miła. Nie bez powodu dostali tytuł najlepszej kliniki stomatologicznej w Krakowie.

Odnośnik do komentarza

Hejka,
jezeli chodzi o Krakow i dentystow stad - to ja moge polecic dr Beatę Świątkowską - ma swoj gabinet na krakowskim Podgórzu. Podrzuce Ci namiary na nia: https://stomatologiaswiatkowska.pl/chirurgia/
Mozesz smialo sie umowic. Ja u niej mialam rwana osemke - bez komplikacji, bez bolu. Nooo, potem troche mnie bolalo, ale dostalam leki przeciwbolowe do domu i bylo ok.

Odnośnik do komentarza

Osobiście jestem z Lublina, więc jeżeli trafi się tutaj ktoś z okolic to mogę polecić Wam swoją przychodnie. Nazywają się Dental, a mieszczą się przy ul Lwowskiej. Lokalizacja na duży plus, to samo zresztą sami stomatolodzy. Uśmiechnięci i miło nastawieni do pacjentów.

Odnośnik do komentarza

W Krakowie polecam klinikę Luxdentica i lekarzy, którzy tam pracują. Zatrudniają najlepszych specjalistów w różnych dziedzinach, można tam otrzymać pomoc nawet w skomplikowanych przypadkach, gdzie wymagana jest współpraca np. kilku specjalistów. Mnie bardzo pomogli.

Odnośnik do komentarza
Gość konterre

Mogę tutaj polecić bardzo dobry gabinet stomatologiczny w Krakowie, znajduje się na Batorego: https://studiose.med.pl
Usługi jak i samo miejsce na najwyższym poziomie. Profesjonalnie, punktualnie i co dla mnie bardzo ważne czysto. Kompetentny i bardzo miły personel.

No i co najwazniejsze okazało się, ze leczenie stomatologiczne wcale nie musi być bolesne. Wcześniej miałem wiele nieprzyjemnych doświadczeń ze stomatologami bo praktycznie zawsze leczenie mnie bolało. Tutaj niczego nie czulem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...