Skocz do zawartości
Forum

Jaka metoda wybielania zębów jest najbezpieczniejsza dla szkliwa i zębów?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza jest w tej chwili metoda Beyond , zreszta ja miałam w ten sposób wybielane zęby w gabinecie Stomatologia Cichoń. I fakt , zabieg byl profesjonalnie zrobiony. Ja bym się bała tego typu rzeczy robić na własną rękę.

Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejności trzeba się rozejrzeć za dobrym gabinetem stomatologicznym, który zajmuje się wybielaniem zębów. Jeżeli mieszkacie w Lublinie to zgłoście się do gabinetu New Dent. Tutaj macie link do nich www.new-dent.pl Tam wybielałam swoje zęby i nie odczułam żadnych negatywnych skutków.

Odnośnik do komentarza
Gość ChristinaBu

Najlepiej jest wybielac w profesjonalnym gabinecie. Trzeba tylko pamiętać o całkowitym wyleczeniu zębów. Potem jest czyszczenie zębów a dopiero potem wybielanie. Ja sama miałam wybielanie zębów metodą Beyond w Stomatologii Cichoń w Krakowie. cena w porządku, a efekt zadowalający

Odnośnik do komentarza

Miałam wybielane zęby dokładnie w tym samym gabinecie Stomatologia Cichoń. Bardzo profesjonalni lekarze stomatolodzy oraz miła atmosfera, sprawia, że chce sie tutaj po prostu chodzić. Piszę to, bo trafiłam już w swoim życiu na dentystę gbura.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...