Skocz do zawartości
Forum

Czy ząb jest zdrowy?


Gość z...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GretaGarbo

A czemu nie idziesz ze zdjeciem do dentysty ? Niech on Ci zinterpretuje jak sprawa wygląda , a nie tutaj pisać takie rzeczy . Nie jesteśmy lekarzami . A jeżeli szukasz kogoś dobrego , t jeśli jesteś z krakowa to jedynie mogę Ci polecić bardzo dobry gabinet Stomatologia Cichoń . Niejednokrotnie uratowali mi zębem ale przed kanałowym albo przez usunięciem zęba .

Odnośnik do komentarza

Albo iść do dentysty,albo zrobić porządne prześwietlenie zębów jak i korzeni zębowych.Wtedy idąc do stomatologa mamy pewność co musimy wyleczyć. Fajna pracownią jest Diagdent na Saskiej Kępie. Tam wykonują cefalometrię,tomograf,pantomogram. W zależności co nam akurat jest potrzebne. A jeśli nie wiemy to z pewnością doradzą jakie prześwietlenie wykonać.

Odnośnik do komentarza
Gość Alkanatalka

Ja mam nielimitowaną liczbę przeglądów stomatologicznych dzięki pakietowi stomatologicznemu Komfort z Lux Med. Dokupiłam go za grosze do pakietu medycznego i teraz jestem pewna, że mam zdrowy uśmiech.

Odnośnik do komentarza

Hmmm... nie mam takiej wiedzy żeby pomóc akurat w tej sprawie, ale nie da się ukryć, że wybór dobrego stomatologa to nie łatwe zadanie. Wszystko to przez ilość w obecnych czasach gabinetów stomatologicznych, które w ostatnim czasie powstały. Ale z drugiej strony zawzięta konkurencja powoduje zwiększanie się poziomu obsługi, wic nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ja właśnie poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego gabinetu w okolicach Łodzi. Szczególnie się dla mnie doświadczenie i innego rodzaju kwestie jak bezpieczeństwo też są dla mnie bardzo istotne... Póki co popytałam trochę znajomych i polecali na przykład gabinet stomatologiczny Ortoprotex. Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za pomoc. Ten gabinet ma najlepsze opinie w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofenbach

To czy ząb jest zdrowy to o tym może powiedzieć tylko lekarz, który moze przeprowadzić badania takie jak rtg czy pantomograf zęba. Co do powyżej wymienionego gabinetu nic nie powiem, bo ja akurta jestem z Krakowa ;) Dla Krakowiak na penwo moge polecić gabinet Stomatologię Cichoń na Lelewela. Dogodna lokalizacja bo w centrum. I nie czeka się długo na wizytę.

Odnośnik do komentarza
Gość Hanna kasia

Ja trafiłam na wizytę do Stomatologii Cichoń z zębem, który wyglądał tylko zdrowy, a jak go otworzył lekarz, to tragedia jakaś. Zaczął się psuć bardzo dziwnie. Próchnica, okazała się głęboka, jednak jakoś udało sie uratować. Dał najpierw tlenek cynku, z którym pochodziłam trochę. Potem można było dać wypełnienie na którejś tam wizycie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...