Skocz do zawartości
Forum

Czy należy mi się zwrot kosztów za źle wyleczonego zęba?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie leczenia kanałowego PD6, zapłaciłam 850zł za całkowite wyleczenie pod mikroskopem. Na ostatniej wizycie powiedziałam, że ząb mnie boli i lekarz stwierdził, że trzeba będzie go wyrwać. Poszłam na konsultację do innego lekarza, który na podstawie zdjęcia RTG stwierdził, że 1 kanał jest dobrze zrobiony a 2 pozostałe są niedopełnione do końca. Czy lekarz, który pobrał już opłatę za całkowite wyleczenie powinien zwrócić mi pieniądze za ząb, którego nie chce już leczyć tylko wyrwać?

Odnośnik do komentarza

powinien go chyba jeszcze raz otworzyć i zrobić do porządku . Albo w jakis sposób go zaskarżyć. Bo wiem ,ze jest taka możliwość . Mój kolega po fakcie sie dowiedział , jak go juz strasznie ząb bolał ,że ma złamane narzędzie w kanale czy coś takiego . oczywiście szanowna pani dr , ta która robiła zabieg o niczym nie powiedziała , Dopiero w Stomatologii Cichoń mu to wykryli na zdjęciu rtg . Swoją drogą bardzo polecam gabinet , bo zabiegi czy to z takiego zwykłego leczenia czy kanałowego robia bardzo porządnie . Z innymi nie miałam jeszcze styczności ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...