Forum Zdrowe zęby

Dentysta od implatnów w Poznaniu

~kostars

~kostars

Jak w temacie. Zakładam, że to musi być osoba z wieloletnim doświadczeniem. Cena nie jest decydująca, ale oczywiście wolimy zapłacić mniej niż więcej, zakładając, że jakość będzie odpowiednia. Podpowiedzcie coś proszę. Czy ktoś z was robił sobie implanty? Jak oceniacie tą decyzję?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~paulinabroszka

~paulinabroszka

No właśnie - z jakim kosztem trzeba się liczyć w przypadku implantów? I jak jest później? Czy one wymagają takiej samej pielęgnacji i kontroli co normalne zęby? Co jeszcze ma tutaj znaczenie?

~jazdecki

~jazdecki

Zależy gdzie - stawki mogą być bardzo różne, ale na pewno całkowicie odradzam nastawianie się na najtańszą usługę, bo najlepsi na pewno nie są najtańsi. Trafiając na kogoś bez doświadczenia możecie sobie narobić naprawdę poważnych problemów. Nie wiem czy są najlepsi, ale znajdź sobie w necie lekarza, który nazywa się Alaa Eljamal. To on robił mojej mamie implanty. Przez innych został wskazany jako jeden z lepszych fachowców w kraju. Implanty na pewno nie są dla ludzi, którzy szukają rozwiązań po kosztach...

~jazdecki

~jazdecki

Jeśli szukasz konkretnego fachowca to radzę zacząć od zebrania rekomendacji znajomych, a dalej uderzenia na miejsce do tych lekarzy. Trzeba pogadać, zobaczyć jakie mają doświadczenie - przecież w zależności od danego przypadku, można naprawdę bardzo kiepsko trafić. A jednak ktoś, kto robi implanty, powinien mieć w tym temacie ogromne doświadczenie.

~gobper

~gobper

Akurat to miejsce jest godne polecenia. Ogólnie implanty to nie jest prosty temat - wymaga fachowca z wieloletnim doświadczeniem. Czegoś takiego nie powinno się powierzać komuś, kto dopiero zaczął karierę, ma nikłe doświadczenie. Jak wejdziecie na newdentclinic.pl to macie tam info o ich lekarzu, papiery, opisy, pełne dane wskazujące dlaczego warto tam się wybrać. Akurat w tym przypadku kasa tym bardziej nie powinna być wyznacznikiem.

~barteks

~barteks

Słuchajcie... jeśli wykonaniem implantów ma się zajmować ktoś, kto nie ma w tym wieloletniego doświadczenia, to zdecydowanie sobie odpuśćcie. Szukajcie lekarza dalej - w Poznaniu są dobrzy fachowcy, ten tutaj wymieniony, również takim jest. Pamiętajcie, że chodzi jednak o poważny zabieg, który może wiązać się z komplikacjami.