Skocz do zawartości
Forum

Brzydki zapach a zdrowe zęby, pomocy!


Gość Kik187

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zaczęło się od aparatu zdejmowanego na noc - przez rok noszenia aparatu w ogóle go nie czyscilam, zaczął smierdziec. Potem zorientowałam się że śmierdzi mi też z ust (szczególnie po herbacie, od tej pory pije tylko wode w szkole). Nie mam osadu na języku. Ciągnie się to chyba 3 rok. Nawet jak umyje zęby czuje potem niemiły posmak w ustach (praktycznie caly dzień). Jak sobie pomóc? Co robic?

Odnośnik do komentarza

W tym przypadku proponowałbym iść do gastrologa. Mogą to być różne problemy żołądkowe, refluks, zapalenie błony śluzowej żołądka. Radzę interweniować szybko, a jednocześnie spróbować zmienić dietę, wycofując m.in. kawę, surowe warzywa, alkohol, gruboziarniste pieczywo, smażone produkty. Takie zapalenia mogą przejść w gorsze stany więc lepiej to opanować.

Choroby to skutek wysłużenia materiałów eksploatacyjnych z jakimi się rodzimy lub uszkodzeń na skutek złego użytkowania sprzętu. Na jakość materiałów nie mamy wpływu. Ale użytkować swój organizm możemy z głową. :)

Masz kłopot, gdy pojawia się twardy orzech do zgryzienia?
Znajdź dobrego dentystę :) :)

Odnośnik do komentarza

gastrolog , albo też moze gdzieś masz problem z dziąsłami . Pójdź moze do dobrego stomatologa . Od siebie moge polecić Stomatologię Cichoń jak jesteś z krakowa . Sa tu bardzo dobrzy specjaliści , którzy zawsze dobrze oceniają dany problem ;)

Odnośnik do komentarza

brzydki zapach przy zdrowych zebach może być efektem refluksu przelykowego. Wystarczy ,ze zjesz cos nie tak, tzn zbyt ostre , kwaśne to wtedy jest przykry zapach z ust . Albo tak jak ktoś tu powiedział, ze jest problem z dziąsłami. Albo tak jak u mnie, ząb się psuł jakby od środka ( coz za ohydztwo ) . Też uczęszczam do Stomatologii Cichoń na wizyty ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...