Skocz do zawartości
Forum

Leczenie kanałowe


Rekomendowane odpowiedzi

W marcu tego roku mialam leczoną kanalowo górną piątkę. Ząb boli mnie przy opukiwawniu z kazdej strony. Dentysta troche mi spiłował te wypełnienie bo możliwe ze byl po prostu nacisk ale nadal boli mnie przy opukiwawniu i dodatkowo zaczął boleć sam z siebie. Jest to lekki ból lecz nie powinno byc go wcale.. W tym tygodniu wyjeżdżam i chcialam poradzić sie co robić. Czy przełożyć wyjazd i lecieć do dentysty, czy jesli wyjadę i nic z tym nie zrobie przez dwa miesiące to moze byc źle. Mam zdjecie pantomograficzne i chcialabym dowiedzieć się czy jest tam wszystko w porządku. Proszę o pomoc

monthly_2017_05/leczenie-kanalowe_4794.jpg

Odnośnik do komentarza

Na tym zdjęciu wszystko jest w porządku, jednak dokładniejsze jest zdjęcie zębowe, a najdokładniejsze byłoby TK tego zęba. Ząb był leczony pod mikroskopem? Bardzo możliwe, że jest jeszcze jeden kanał, który nie został opracowany i wypełniony i stąd te dolegliwości. Z zatokami nie było nigdy żadnych problemów?

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.01.2018 o 22:42, Gość lek.dent. napisał:

Na tym zdjęciu wszystko jest w porządku, jednak dokładniejsze jest zdjęcie zębowe, a najdokładniejsze byłoby TK tego zęba. Ząb był leczony pod mikroskopem? Bardzo możliwe, że jest jeszcze jeden kanał, który nie został opracowany i wypełniony i stąd te dolegliwości. Z zatokami nie było nigdy żadnych problemów? http://implantytorun.pl/czy-wszczepienie-implantu-jest-lepsze-od-leczenia-kanalowego/

A czy te ósemki to na pewno poprawnie rosną?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...