Forum Zdrowe zęby

Jaki jest kolejny etap po zatruciu zęba?

~s...m

~s...m

Witam, ostatnio byłem u dentysty i przeprowadził u mnie "zatrucie zęba". W internecie znalazłem informacje o tym ,że jest to ryzykowny zabieg i może prowadzić do zatrucia organizmu i różnych chorób. Dodam również że zewnętrzna warstwa tego lekarstwa mi się starła i została tylko ta wypełniona w zębie. Jakie jest ryzyko ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Sigma88

~Sigma88

s..m , na to pytanie myślę ,ze odpowie Ci tylko lekarz dentysta . Rozumiem ,ze masz leczenie kanałowe tak ?Wgl to skąd jesteś ? Jak jesteś z krakowa , to moge Ci polecić bardzo dobry gabinet Stomatologia Cichoń jeżeli oczywiscie tutaj mieszkasz . Bardzo dobrzy specjaliści tu są . Ja jak miałam kanałowe to nie wiem czy ząb zatruwała mi pani stomatolog. Pamiętam natomiast ,że wyczyściła to chore miejsce w zebie . Dała lekarstwo , opatrunek i z tym miałam chodzić tak około 2 tygodni . Potem po około 2 tygodniach kolejna wizyta , wyczyszczenie kanałów i ich wypełnienie , potem rtg zęba CZY WSZYTSKO JEST okay , wypełnienie tymczasowe ,a potem jakis czas pozniej juz nie pamiętam tylko ile ale chyba coś około 3 tygodni , wypełnienie światłoutwardzalne . Pozdrawiam:)

~braciaka

~braciaka

ja w krakowie to mogę polecić dr Cichonia! a wlasciwie jego stomatologię bo u niego całkiem sporo lekarzy pracuje! ja byłam u dr Danecka-Pasieka i doskonale mi wyleczyła zęby!

~Ollka

~Ollka

Tak, ona pracuje u dr Cichonia - w ogóle ta klinika jak dla mnie jest na prawdę mega spoko. Fajni stomatolodzy, sympatyczni, dobry sprzęt. W sumie wiele plusów!

~ZosiaSamosia88

~ZosiaSamosia88

Ja mam swojego ulubionego lekarza ze Stomatologii Cichoń i jest to dokładnie pan dr Tomasz dohnal . Swietny lekarz dentysta , który uratował mi nie raz nie dwa beznadziejne przypadki ;)