Skocz do zawartości
Forum

Gdzie dostać skierowanie na ekstrakcję zębów?


Gość b...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Chcę założyć aparat ortodontyczny i ortodonta powiedział, że muszę usunąć ósemki bo krzywią mi one zęby. Są one niewyrośnięte dlatego potrzebny jest chirurg. Chciałabym wykonać ten zabieg na kasę chorych ale zastanawiam się skąd dostać skierowanie. Chodzę prywatnie do dentysty, czy on może mi wystawić takie skierowanie? A jeśli nie on to lekarz rodzinny? Słyszałam wiele opinii i już sama nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Ja śmiało mogę polecić gabinet stomatologiczny Ortoprotex. Miałam u nich leczenie stomatologiczne + mocowane implanty. Wszystko zrobione ładnie, uśmiech jest estetyczny. Nie ma żadnych komplikacji, wszystko jest do siebie dopasowane i ładnie wygląda. Do tego jak robią kanałowe leczenie to robią raz a dobrze z wykorzystaniem technologi jakiej jest mikroskop. Doceniam ich za precyzyjność i piękny gabinet.

Odnośnik do komentarza

Skierowanie może wystawić zarówno stomatolog (podczas wizyty na NFZ) jak i internista. Sama brałam skierowanie dwukrotnie. Nie warto robić ekstrakcji prywatnie. Koszt takiego zabiegu waha się pomiędzy 600-1200 zł za ząb, a to samo zrobi ci chirurg w ramach funduszu za standardowym znieczuleniem lub znieczuleniem z dopłatą około 30 zł. Musisz jednak poszukać dobrego gabinetu, gdzie kolejki nie przekraczają dwóch miesięcy oczekiwania na zabieg.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2018 o 21:12, Gość sisss napisał:

Ja śmiało mogę polecić gabinet stomatologiczny https://implantytorun.pl/implantologia/. Miałam u nich leczenie stomatologiczne + mocowane implanty. Wszystko zrobione ładnie, uśmiech jest estetyczny. Nie ma żadnych komplikacji, wszystko jest do siebie dopasowane i ładnie wygląda. Do tego jak robią kanałowe leczenie to robią raz a dobrze z wykorzystaniem technologi jakiej jest mikroskop. Doceniam ich za precyzyjność i piękny gabinet.

Super! dzięki za namiar, bo potrzebuję dobrego specjalisty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...