Forum Zdrowe zęby

Jak wyprostować niesymetryczne zęby?

~n...l

~n...l

Mam problem z zębami, w gornej szczęce sa krzywe, czytalam w internecie ze sa nie asymetryczne, nie sa na lini prostej. W dolnej szczece mam zab ktory jest po za lukiem, moja ortodontka powiedziala ze nie da sie tego wyleczyc? co zrobic? zmienic ortodonte?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~agaga33

~agaga33

No jasne, ze zmienić ortodonte! Skonsultuj to w innym gabinecie i porównaj opinie.

~a u

~a u

Poszukuję dobrego ortodonty z Łodzi. Ktoś może kogoś kompetentnego polecić?

~Maxymka

~Maxymka

Dokładnie, ja bym skonsultowała. Ortodontka na nfz do której trafiłam też powiedziała ze mojej wady nie da się wyprostować i poszłam na konsultacje prywatnie ( Astra Dent w Katowicach, jakby ktoś szukał ) - dr Ewa Maksym o tu jakoś się da :) Konkretny ortodonta znający sę na swoim fachu z odpowiednim przygotowaniem na pewno pomoże

~hania227

~hania227

A ja osobiście zaufałam Pani dr Joannie Ślusiewicz z gabinetu Ortoprotex w Łodzi. Moim zdaniem jest bardzo dobra jeśli chodzi o ortodoncję - ma szeroką wiedzę, duże umiejętności. Bardzo polecam za rzeczowość i świetny program leczenia.

~merylicious27

~merylicious27

Idź do innego ortodonty na konsultację, zobacz co ktoś inny Ci powie. Jeśli byłabyś zainteresowana ortodontą z Warszawy, mogę polecić klinikę Rock Your Smile, sama tam się leczę, a wcześniej też trafiałam na różnych lekarzy, którzy mówili, że tego się "nie da" albo że to jest "wyjątkowo trudne" i drapali się w głowę. Okazało się, że jak ortodonta operuje konkretnymi umiejętnościami, to większość rzeczy się da :) Dobry lekarz to podstawa, pamiętaj!