Forum Zdrowe zęby

Ile i gdzie - implanty w Poznaniu

~metkas

~metkas

Polecicie jakieś konkretne miejsce, gdzie robią to na dobrych warunkach? Na co powinniśmy jeszcze zwracać uwagę poza ceną? Są jakieś naprawdę istotne kwestie? Czy ma znaczenie lekarz? Powinien mieć konkretną specjalizację?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mossna

~mossna

Przede wszystkim sprawdzaj doświadczenie lekarza - opinie na jego temat mają duże znaczenie. Powinien być fachowcem właśnie od tego tematu - jeśli spróbujesz ze specjalistą ogólnym, to cudów się nie spodziewaj. Najlepiej poczytać o komplikacjach jakie mieli ludzie, którzy próbowali zrobić sobie implanty po kosztach.

~gostal

~gostal

Największe znaczenie ma to, do jakiego lekarza pójdziecie. Dentysta musi być fachowcem w tym temacie - to kluczowe. Czyli nie specjalista od wszystkiego, tylko osoba, która siedzi od lat w temacie implantów. O każdym lekarzu można się coś dowiedzieć, trzeba tylko poświęcić trochę czasu. Jeśli chodzi o konkrety to polecamy miejscem jest newdentclinic.pl - przynajmniej przeze mnie. I tutaj właśnie wszystko wcześniej weryfikowaliśmy. Pamiętajcie, że złe wykonanie implantów może generować mega komplikacje.

~kamperon

~kamperon

Lekarz musi mieć doświadczenie konkretnie w implantach. Nie może to być dentysta ogólny, bo mówimy o poważnym temacie. Jedyne co mogę doradzić, to po prostu spotkanie z tym człowiekiem, weryfikacja opinii, poznanie oferty. Ale akurat w Poznaniu ze znalezieniem czegoś odpowiedniego nie będziecie mieli problemów.

~popmpera

~popmpera

Dokładnie. Odpuśćcie sobie wszystkie gabinety, których oferty nie można zweryfikować, istnieją bardzo krótko, albo nie znajdziecie osób, z którymi można porozmawiać o jakości wykonanych usług. To naprawdę bardzo istotne - trafienie na lekarza, który ma nikłe doświadczenie w implantach może się skończyć fatalnie.

~martamiecka

~martamiecka

Robiliśmy na początku 2017 roku u nich - http://www.newdentclinic.pl/ Bardzo dobre warunki pod każdym względem - również finansowe. Ale przede wszystkim chodzi o to, że mieliśmy rzetelne badania. Wszystko dokładnie sprawdzono i po prostu implanty idealnie się przyjęły. W styczniu minie rok - zero komplikacji.

Mackooo.J

Mackooo.J

Jeśli szukasz prawdziwego fachowca to polecam Ci dr Cynkiera z Łodzi. Wszczepiał mi górną czwórkę. Efekt niesamowity. Dojeżdżałem do pana doktora z Warszawy i w ogóle nie żałuje. Naprawdę było warto.

202714 mackooo-j Mężczyzna, 48 lat, Warszawa