Forum Zdrowe zęby

Gdzie w Polsce znajdują się kliniki zajmujące się implantami?

~t...m

~t...m

Gdzie wPolsce znajduja sie kliniki zajmujace sie implantami.Jestem tym zainteresowany pozdrawiam Tadeusz Walczyk z Paryza

Odpowiedzi znajdują się poniżej

grazynkowa

grazynkowa

w Krakowie na ul Batorego jest Studio Stomatologii Estetycznej SE+, ja tam miałam robione implanty po wypadku

190708 grazynkowa Kobieta, 44 lata, kraków
karolina.krakowiak

karolina.krakowiak wpis edytowany

Ja polecam Gabinet stomatologiczny Zaremba Ort w Pszczynie, naprawdę świetni specjaliści, sama korzystałam z ich usług.

192556 karolina-krakowiak Kobieta, 33 lata, Gliwice
~MedykDent

~MedykDent

Nasz gabinet „Medyk Dent” znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Jednak posiadamy bardzo wielu klientów z całej Polski. Czasem warto poszukać innych możliwości niż te, które oferuje nam nasze miasto i zaoszczędzić. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów planujemy zorganizować darmowe konsultacje implantologiczne we Wrocławiu. Wynik konsultacji można wykorzystać do leczenia u dowolnego specjalisty. Więcej o tym planowanym we wrześniu spotkaniu można przeczytać na www.medykdent.pl/konsultacje-implantologiczne-wroclaw/

~annaOs

~annaOs

We Wrocławiu dobre jest Centrum Stomatologiczne Margo. Zdecydowałam się na wstawienie implantu właśnie u nich i to był dobry pomysł. Świetna opieka, nowoczesne miejsce, dobre wyposażenie – jak dla mnie mają same zalety. Jakby implanty były tańsze to chyba całą szczękę bym wymieniła żeby nie musieć chodzić na wizyty dentystyczne.

~gabrysia84

~gabrysia84

Ja Ci polecam klinikę Luxdentica w Krakowie, przyjmuje tam bardzo dobry specjalista z zakresu implantologii, dr Wilisowski. Ma zresztą duże doświadczenie, możesz sobie o nim poczytać w internecie. Klinika nowoczesna, ostatnio dostała tytuł najlepszej kliniki stomatologicznej w Krakowie, więc myślę, że to mówi samo za siebie. Ja wstawiałam tam 2 implanty po wypadku, otoczyli mnie wspaniałą opieką - zarówno pan dr jak i personel pomocniczy - asystentki itp.

RenataS8

RenataS8

Właśnie byłam za granicą, w Mołdawii. Przewodnik opowiadał, że leczy sobie tam zęby tysiące ludzi z całej Europy.
A to wszystko dlatego, że chociaż kraj jest biedny, to mają tam gabinety na wysokim poziomie i NISKIE ceny! Są tam firmy, które organizują wyjazdy, rezerwują bilety, hotele, dają tłumacza, pomagają we wszystkim. I jak się ma do zrobienia sztuczne zęby, implanty i inne kompleksowe rzeczy, to można zaoszczedzić ze 30% w porównaniu z Polską nawet jak się policzy koszty podróży i zamieszkania.
Może trzeba by się czymś takim zainteresować?

196630 renatas8 Kobieta, 32 lata, Radom