Forum Zdrowe zęby

Skuteczne, zdrowe metody na wybielanie zębów

Odpowiedzi znajdują się poniżej

wroc-bea

wroc-bea

Skuteczne, trwałe i zdrowe to jedynie u stomatologa.

--

Dobry lekarz, stomatolog to tylko zawód czy pasja i powołanie?

177038 wroc-bea Kobieta, 39 lat, Wrocław
wroc-bea

wroc-bea

twojarenia
Na pewno.Pamiętać też trzeba,że nie każdego na to stać.

Pewnie tak, ale jak ktoś chce skutecznie, równomiernie i bezpiecznie wybielić zęby, to nie znam lepszego sposobu niż gabinet dentystyczny. Po wybielaniu u stomatologa efekt utrzymuje się przez ładnych kilka lat. Paski, inne preparaty z drogerii czy apteki nie dorównają nigdy profesjonalnemu zabiegowi ponieważ stężenie preparatu wybielającego jest w tych środkach niskie, a ich działanie krótkotrwałe. Jedynie stomatolog może używać chemicznych wybielaczy o wysokim stężeniu i bezpiecznie dobrać do pacjenta. Jeżeli ktoś ma zęby leczone kanałowo, albo ma przebarwienia na zębach, to tylko w gabinecie stomatologicznym może skutecznie i równomiernie je wybielić. Wybielanie ogólnodostępnymi preparatami w takim przypadku nie zadziała.

--

Dobry lekarz, stomatolog to tylko zawód czy pasja i powołanie?

177038 wroc-bea Kobieta, 39 lat, Wrocław
twojarenia

twojarenia

Ja korzystam z nakładkowego,czyli tego szczękowego,tak jak napisałeś.Nic mnie nie boli nigdy.Z bieli też jestem zadowolona.Nie wiem czy można na moich zębach uzyskać jeszcze coś lepszego.Żel Dr Martin Schwarz.

183176 twojarenia Kobieta, 33 lata, Katowice
~Pelinde

~Pelinde

Niestety ale te wszystkie pasty oraz płyny nie działają za bardzo. Sama przetestowalam wiele i nie miały takiego działania jak producent obiecuje. Jestem wielką fanką kawy tak więc mój uśmiech wyglądał średnio. W koncu zdecydowałam się na wybielanie w gabinecie. Nie jest to takie tanie ale efekty daje bardzo dobre. Lepsze niż w przypadku past.

Jakiś czas temu wybielałam zabki metodą nakladkową w tym gabinecie stomatologicznym w Gliwicach https://arteclinic.pl/stomatologia

Jesli ktoś byłby z okolicy, to serdecznie polecam! Efekt naprawdę dobry!

evvela

evvela

Moje zęby bardzo pożółkły ponieważ przez 15 lat paliłam papierosy. Długo nie mogłam sobie z tym poradzić. Ale na jednej z wizyt dentystka powiedziała mi, że jak będę myć zęby po każdym posiłku i dodatkowo kilka razy dziennie zastosuję płyn do jamy ustnej z Listerine https://www.listerine.pl/ustni-vody/p%C5%82yn-listerine-stay-white to po jakimś czasie zauważę efekty. I faktycznie miała rację. Po regularnym stosowaniu dobrej pasty do zębów i płynu Listerine moje zęby zaczęły być coraz bielsze

159596 evvela Kobieta, 29 lat, Kraśnik
~kantr

~kantr

Byłam kilka razy na wybielaniu przy Hallera w Maxdent i efekt jest zaskakujący. Myślałam że z moich zębów już nic nie będzie, a tu udało się je przywrócić do białości. Jestem pozytywnie zaskoczona!