Forum Zdrowe zęby

Sposoby na wydłużenie zębów

~j...l

~j...l

Mam pytanie odnośnie moich zębów (chodzi o górne 1 i 2), mianowicie: są krótkie i mają szpary (diastema) . Chciałbym wiedzieć czy możliwe jest ich wydłużenie (czyli ,,podwinięcie" lub ,,starcie" dziąseł ,aby je odsłoniły), czy jest jakiś aparat ortodontyczny, a jeśli tak to ile by kosztował, a może jakieś inne metody??? Strasznie się ich wstydzę (przez co mało się uśmiecham). Są podobne do tych: http://www.czytelniamedyczna.pl/img/ryciny/images_ns/20070425.jpg .Mam 15 lat.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~NissanJuke

~NissanJuke

wiesz co ? na to pytanie moim zdaniem najlepiej odpowie Ci jakiś dobry stomatolog . Wgl to skad jesteś ? ja np mieszkam w krakowie i ja mam jakiś problem z zębami czy to zdrowotnym czy bardziej estetycznym to uczęszczam do gabinetu stomatologia cichoń . Bardzo dobre miejsce ze świentymi specjalistami .

KORSARZ_616

KORSARZ_616

Jestem z Włocławka, chyba pójdę się spytać zaufanej pani stomatolog :)

179166 korsarz-616 Mężczyzna, 18 lat, Włocławek
~Agawa556

~Agawa556

Potwierdzam to co napisała NissanJuke . Stomatologia Cicho jest bardzo dobrym gabinetem . ze świetnymi specjalistami , zwłaszcza panem dr Tomaszem Dohnalem;)mój ulubiony lekarz

~Eliza Tola

~Eliza Tola

Aż tak źle to wygląda ? Nigdy nie miałam problemu z "wydlużaniem zębow" Ale na pewno przy dzisiejszej technologii są różne sposoby na ładny i estetyczny uśmiech. W Stomatologii Cichoń miałam akurat wybielanie zębów lampą beyond ;) a takim zaufanym lekarzem jest pani dr Grabowska -Jędryczka.