Forum Zdrowe zęby

Czy można zmienić ortodontę?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~magaga

~magaga

Moim zdaniem można tak mi się wydaje. Ja na szczęście trafiłam do jednego z najlepszych ortodonów w Łodzi, więc nie miałam żadnych problemów, ale podpytaj i skonsultuj u innego specjalisty

~he a

~he a

Najlepiej trzymać się jednego ortodonty, bo prowadzi leczenie od początku. Bardzo dobra ortodontką jest Joanna Ślusiewicz. Ja nie miałam żadnych problemów i wszystko szlo wg. planu, który na początku usłyszałam od pani doktor.

~fel

~fel

zadzwoń i najlepiej umów się na wizytę wstępną, wtedy wszystkiego dokładnie się dowiesz.

~beata se

~beata se

pewnie wszystko zależy od tego z czego jest wykonany... też się przymierzam do założenia aparatu ortodontycznego. A czym się kierować wybierając gabinet ortodontyczny?

~iwetis

~iwetis

Zawsze można zmienić ortodontę. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu i rozglądacie się za odpowiednim gabinetem ortodontycznym to polecam wam skontaktować się z https://ortodontawroclaw.com.pl/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną pomocą stomatologiczną.

~grzywniak

~grzywniak

Tak, choć najczęściej nowy ortodonta może chcieć od nowa zakładać aparat. Bez tego często nie da się wyprowadzić leczenia na prostą... Jak jesteś z Warszawy, polecam Ci ortodontów z Rock Your Smile, mają kilka placówek, przyjmują tam świetni specjaliści, myślę że bez problemu możesz się skonsultować i zobaczyć, co zaproponują.