Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie aparatu ortodontycznego a zmiany twarzy


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... No nie da się ukryć, że wybór dobrego stomatologa to nie łatwe zadanie. Wszystko przez ilość tego typu gabinetów, które w ostatnim czasie powstałe. Ale z drugiej strony zawzięta konkurencja powoduje zwiększanie się poziomu obsługi, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Ja właśnie poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego gabinetu w okolicach Łodzi. Szczególnie się dla mnie liczy fakt, żeby potrafili odpowiednio podejść do dzieci, bo moje dziecko niechętnie chodzi do dentysty. Ale oczywiście doświadczenie i innego rodzaju kwestie jak bezpieczeństwo też są dla mnie bardzo istotne...
Póki co popytałam trochę znajomych i polecali na przykład ten gabinet stomatologiczny Ortoprotex Co o tym myślicie? Czy ta oferta jest Waszym zdaniem warta uwagi? Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym

Odnośnik do komentarza

Też chodziłam do gabinetu ortodontycznego Ortoprotex. Miałam u nich leczenie stomatologiczne + aparat stały. Wszystko zrobione ładnie, ząbki wyglądają idealnie. Nie wiem jak z podejściem do dzieci, ale dorosłym jak najbardziej polecam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...